Çözüldü Python pencere nasıl oluşturulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Magnezyum

Picopat
Daha fazla  
Yeni başladım bu kodları yazıyorum ama hata alıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

@Magnezyum Rica ederim. Python'da da syntax tarafında eksiğiniz var. Onları gidermeden bir modüle başlamanızı önermem. Ayrıca str ve int farkını da çalışmanızı öneririm. İyi çalışmalar. :)

@Magnezyum rica ederim. Python'da da syntax tarafında eksiğiniz var. Onları gidermeden bir modüle başlamanızı önermem. Ayrıca str ve int farkını da çalışmanızı öneririm. İyi çalışmalar. :)

Hocam yeni başladım işte sıfır bilgi şu an Max print falan biliyorum :) gelişeceğim umarım.

Hocam yeni başladım işte sıfır bilgi şu an max. print falan biliyorum. :) Gelişeceğim umarım.
Yeni başladıysanız modüllere yönelmenizi ilk başta tavsiye etmem. İlk başta temeli halledin. Sonra modüllere girişirsiniz. Temel olmadan bir modüle girmek çok mantıklı değil.

Benim yazılım bilgisi hocam işte ağır özürlüyüm bir pencereyi bile beceremedim.
Yoo gayet zeki bir kardeşimizsin ancak programlamaya baştan değil ortadan girme gibi bir hata yapıyorsun. Önceliğin programlama dilini hakkıyla öğrenmek olsun, ardından istediğin yazılımı geliştirirsin, biraz sabırlı ol. Mesela alttaki kırmızı yazıların ne olduğunu anlamakla başlayabilirsin, nerede hata yaptığın ve nasıl düzeltebileceğin konusunda sana bilgi veriyor, onlar alelade serpiştirilmiş anlamsız yazılar değil. : )

Geri
Yukarı