Python Proje Fikri önerisi

Maxtoric

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi akşamlar. Python'da yapacak her hangi bir proje bulamıyorum. Yeni değilim. Yaptığım programlar bu tarzda;

Chat Programı
Roblox Crosshair Ayarlayıcısı
Youtube Video Dönüştürücü
Veritabanı İle Banka Uygulaması
Selenium Veri Çekme
Setup Uygulaması
QR Code Okuyucu
Hack Tools

Android uygulama geliştirmeyi önermeyin. YouTube video dönüştürücüsünün benzerini Kivy kullanarak Android uygulamada yapmayı planlıyordum ama tasarım kısmı sıkıntılı. Anlık olarak tasarımı görüntüleyemiyoruz ve designeri yok.
Bu tarz programlar yapıyorum. Yapacak pek bir fikrim kalmadı. Fikriniz varsa belirtebilir misiniz?

Sesli olarak siriden basit olacak gibi, instagramı aç dediğinde açabilecek bir program olabilir aslında. Tabii python ile olabiliyor mu bilmiyorum. Daha o kadar ilerlemedim. Ama güzel olabilirdi böyle bir yapay zeka.

Klasik bir yapay zeka. Çok eğlenceli.
Hocam genel olarak fiziksel donanım olmayınca sıkıyor. Veya sizin kast ettiğiniz yapay zeka hangisi?

Basit arayüzlü py to exe programı olabilir. Tüm özellikleri içinde barındıran. Forumda da işe yarar.
Yapabilirim onu. Os modülü ile çok kolay. Ama kullanan olurmu bilmiyorum.

Sesli olarak siriden basit olacak gibi, instagramı aç dediğinde açabilecek bir program olabilir aslında. Tabii python ile olabiliyor mu bilmiyorum. Daha o kadar ilerlemedim. Ama güzel olabilirdi böyle bir yapay zeka.
Python için sıkıntılı. Java ile yapılır anca oda android studio ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı