Python resim gönderme

Hocam durum yine aynı, bu Gmail işi biraz sıkıntı gibi duruyor bu saatten sonra benim resim aktarabilmek için kullancabileceğim başka bir Python kütüphanesi veya yöntemi var mıdır?
İşletim sistemi: Ubuntu 18.04

Hmm, kodda hata bulamadım. Bu koddan önceki yazdıkların da büyük bir ihtimalle doğrudur.
Aşağıdaki kodu dene, yine de olmaz ise bir şekilde halledip sana bildiririm.

Python:
 mail = SMTP("smtp.gmail.com", 587)
 mail.ehlo()
 mail.starttls()
 mail.login(myMailAdress,password)
 mail.sendmail(myMailAdress, sendTo, content.encode("utf-8")

Bilgisayar: Jetson nano.

Hocam durum yine aynı, bu Gmail işi biraz sıkıntı gibi duruyor bu saatten sonra benim resim aktarabilmek için kullancabileceğim başka bir Python kütüphanesi veya yöntemi var mıdır?

Sunucuna v.s gönderebilirsinde; email işi aslında basit. Senin aldığın hatayı bir çok kişi alıyormuş. Birazcık sende araştırır isen bulabilirsin. Hemen vazgeçmek olmaz, pes edersen şimdiden kaybedersin.

Hocam sizin için sorun olmaz ise, kodun tamamını atabilir misiniz?
Yayın durumunda tcp yerine UDP kullanmalısınız. Kodun tamamını atarsanız size yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Hocam kodun tamamı bu ben Gmail'i test etmek için kodları düzenledim çalışsaydı görüntü işleme ile birleştirecektim ama tek başına çalışmadığı için bir şey yapamadım.

Kendi bilgisayarımda denedim durum aynı.
Neyse hocam çok uğraştınız her şey için teşekkürler.

Hmm. Olması lazımdı ya. Sizin için aynısını kuzenim ve kardeşimin laptoplarında denedim. Sonuç çalışıyor. Tcp, UDP'nin sizin bağlantı noktalarınız ile alakalı. Tam yardımcı olamadığım için üzgünüm hocam.😞

Geri
Yukarı