Python'a nasıl başlamalı?

Gratos

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Python öğrenmek için Udemy'den set aldım ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum. İlk videodan kafam karışıyor kurulumu vs yaptım ama öğrenmesi beni çok zorluyor. Tam olarak anlıyamıyorum yardım eder misiniz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce Algoritma ile igili okumalar yap. Temel Bilgisayar bilgisi ile alakalı eksikliklerin varsa onları tamamla, daha rahat edersin.

Programlamaya ilk başlangıç öyledir. Her şey anlamsız karmakarışık gelir. Gerekirse anlamadıgın yeri 10 kere dinleyerek ve sadece böyle film izler gibi değil kulagın hocada elin klavyede olacak şekilde hoca anlatırken aynı zamanda sende yaz farklı örnekler düşün onları yazmayı dene. Biraz zamanla oturuyor bazı şeyler.

Nerde okuyorsun?
Udemy yerine Youtube dan Türkçe şeylere de bakabilirsin.
İzledikçe izle. Kolaydır aslında kelimeler snytax olarak.

Nerede okuyorsun?
Udemy yerine YouTube'dan Türkçe şeylere de bakabilirsin.
İzledikçe izle. Kolaydır aslında kelimeler snytax olarak.

Cevabın için teşekkür ederim

Programlamaya ilk başlangıç öyledir. Her şey anlamsız karmakarışık gelir. Gerekirse anlamadıgın yeri 10 kere dinleyerek ve sadece böyle film izler gibi değil kulagın hocada elin klavyede olacak şekilde hoca anlatırken aynı zamanda sende yaz farklı örnekler düşün onları yazmayı dene. Biraz zamanla oturuyor bazı şeyler.

Peki Python ile yapılan tool gibi şeyleride yapabilir hala gelir miyi yoksa onlar için başka şeyler öğrenmeme gerek var mı?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı