Python'a nereden başlamalıyım?

Udemy'de Mustafa vahit Keskin'in ücretsiz eğitimi var, oradan başlayabilirsin. Ben oradan başlamıştım ama yarım kaldı. Tavsiye ederim anlatımı iyi.

Ben de kesinlikle Mustafa vahit Keskin'in kurslarını öneririm. Bahsi geçen kursu bilmiyorum ama kendisi gerçekten alanında uzman diyebileceğim birisi.

*** Ingilizcen iyi ise Colt Steele'in Python kursuna da bakabilirsin Udemy'den.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe kaynaklar içinde Sadi hoca kadar kaliteli anlatanı daha görmedim de işitmedim de, sadece Python değil tüm programlama dilleri ve bilgisayar bilimi için geçerli.

Mustafa Vahit Keskin ile BTK Akademi'deki Sadık Turan kurslarını eşzamanlı olarak yürütmeni tavsiye ederim.Vahit Hoca'nın derslerinde işin mantığını çözüp aradaki bağları kurarken, Sadık Hoca'nın derslerinde de daha çok uygulama tarafını öğreniyorsun.

Ama işin sırrı kurs aşamasında takılıp kalmamak. Çünkü programlama işi neredeyse tamamen pratik ile gelişir. Sürekli kendi projelerini oluşturup yürütmelisi. Ancak ve ancak böyle öğrenebilirsin.

Kurslar sadece bu dilin alfabesini öğretir, dili kullanabilmek senin emek vermene bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı