Python'un Türkiye'de Geleceği Nedir?

Crypto98

Hectopat
Daha fazla  
Kendimi bir dilde geliştirmeyi düşünüyorum. Python'u düşünüyorum ama neredeyse iş ilanı yok denilecek derecede az. 4-5 sene sonra durum ne olur? Sizce Python'da mı gelişmeliyim, Java ya da C# mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Bilgisayar Programcılığı okudum şuanda bir denizcilik firmasında yazılım bölümünde çalışıyorum. Kullandığımız diller .NET , C# Veritabanı olarak SQL kullanıyoruz. Senin kendini geliştirmek istediğin nokta önemli aslında. Mobil uygulamalar mı geliştirmek istersin webe mi yoğunlaşırsın. Yoksa paket programlar tarzında yazarsın önce bunu belirlemelisin daha sonra bu konu hakkında örnek projeler yapmaya başlarsın ve internete başvurup nasıl yapacağını öğrenirken kullanman gereken 3-4 dil çıkacaktır karşına. En yakın teknoloji hangisiyse onu seçersin çoklu platformlarda çalışmasına önem vermelisin. Geliştirilen dillerden biri olmalı. vb 6 gibi eski bir kullanmamalısın :)
Umarım söylemek istediklerimi anlamışsındır. İş konusunu dert etme , yapmak istediğini seç ve o yolda ilerle. Zaten kendini geliştirdiğinde iş bulman kolay olacak, neler yapabildiğini göstermen yetiyor iş bulurken.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı