Q6600 GT415 oyun oynarken ekran kartı yükünü nasıl arttırılır?

Scorpio92

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta bahsettiğim bir durum mevcut mu?
SA:MP oynuyorum ve düşük FPS'e maruz kalıyorum. Eskiden böyle değildi. Windows 10'a geçince oldu. Birisi MP oyunlar işlemci daha fazla kullanıyor diye oluyor dedi. Onun yüzünden bu konuyu açıyorum.
  • İşlemci: Q6600.
  • Ekran kartı: GT415.
  • 4 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta bahsettiğim bir durum mevcut mu?
SA:MP oynuyorum ve düşük FPS'e maruz kalıyorum. Eskiden böyle değildi. Windows 10'a geçince oldu. Birisi MP oyunlar işlemci daha fazla kullanıyor diye oluyor dedi. Onun yüzünden bu konuyu açıyorum.
  • İşlemci: Q6600.
  • Ekran kartı: GT415.
  • 4 GB RAM.
Oyunun grafiklerini yükselt

Eski işletim sisteminize göre Windows 10'un arka plan hizmetlerinin de etkisi var, yani sadece oyun değil. Windows 10'da Windows 8.1'e göre daha fazla hizmet bulunduğu için işlemci hem oyuna hem de Windows 10'un kaynaklarına yetişmeye çalışıyor.

Eski işletim sisteminize göre Windows 10'un arka plan hizmetlerinin de etkisi var, yani sadece oyun değil. Windows 10'da Windows 8.1'e göre daha fazla hizmet bulunduğu için işlemci hem oyuna hem de Windows 10'un kaynaklarına yetişmeye çalışıyor.

Windows 10 performans olarak hızlı ama iş oyuna gelince performans inanılmaz düşük. Overclock yapmayı denedim oyun içi FPS daha da düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı