Q6600 için anakart tavsiyesi

Bütçe
150

Yunus81

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçe 100-150 arası iyi bir anakart olursa sevinirim. Çünkü sürekli değiştiremem ekran kartım AMD Radeon HD 5570 1GB.
RAM desteği DDR3 Max 8 veya 16 olursa iyi olur sadece PC de PUBG, Zula gibi oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gigabyte GA-G41m-combo anakart Letgo'dan falan 2. elini bulabiliyorsan oradan almayı dene.​

G41 yonga setli MSI ASUS Gigabyte ASRock gibi markalardan alabilirsiniz.
ASUS P5G41T-M LX, ASUS P5G41C-M LX, MSI G41M P26/P28/P33, Gigabyte G41M S2P/Combo..., ASRock G41M-VS3/GS"x" gibi modeller mevcut. G31 falan bakmayın çünkü onlar DDR2; ya G41 ya da P35-P45 combo anakart bakmalısınız. Piyasayı iyi takip ederseniz çok iyi fiyatlara anakart bulabilirsiniz. Ben 100 liraya ASUS P5QD Turbo anakart almıştım mesela :)

ASUS P5G41T-M LX, ASUS P5G41C-M LX, MSI G41m P26/P28/P33, Gigabyte G41m S2P/Combo..., ASRock G41M-VS3/GS"x" gibi modeller mevcut. G31 falan bakmayın çünkü onlar DDR2; ya G41 ya da P35-P45 combo anakart bakmalısınız. Piyasayı iyi takip ederseniz çok iyi fiyatlara anakart bulabilirsiniz. Ben 100 liraya ASUS p5qd Turbo anakart almıştım mesela :)

Rica etsem benim için araştırabilir misiniz?

ASUS P5G41T-M LX, ASUS P5G41C-M LX, MSI G41m P26/P28/P33, Gigabyte G41m S2P/Combo..., ASRock G41M-VS3/GS"x" gibi modeller mevcut. G31 falan bakmayın çünkü onlar DDR2; ya G41 ya da P35-P45 combo anakart bakmalısınız. Piyasayı iyi takip ederseniz çok iyi fiyatlara anakart bulabilirsiniz. Ben 100 liraya ASUS p5qd Turbo anakart almıştım mesela.

Vallahi hocam helal olsun siz o anakartı 100 TL'ye alırken dolar 3 tlydi sanırım çok iyi almışsın şaka bir yana.

Vallahi hocam helal olsun siz o anakartı 100 TL'ye alırken dolar 3 tlydi sanırım çok iyi almışsın şaka bir yana.

O anakartı aldığımda Dolar 8 lirayı geçmiş 9'a geliyordu ;) Dediğim gibi sürekli Letgo, Dolap veya Sahibinden ilanlarını araştırırsanız bulabilirsiniz. Ben boş vakitlerimde sürekli anakart arayışındaydım ve bu anakartı Letgo'dan kargo ile aldım :)

Evet benim ☺
O anakartı aldığımda Dolar 8 lirayı geçmiş 9'a geliyordu ;) Dediğim gibi sürekli Letgo, Dolap veya Sahibinden ilanlarını araştırırsanız bulabilirsiniz. Ben boş vakitlerimde sürekli anakart arayışındaydım ve bu anakartı Letgo'dan kargo ile aldım :)
Ben letgodan ga-gigabyte g41m combo anakart buldum 60 tl ye adam kargoya vercekti kargo parası 70 tlydi bende iptal ettirdim kargo parası çok fazla tüm işi berat etti.
Ben letgodan ga-gigabyte g41m combo anakart buldum 60 tl ye adam kargoya vercekti kargo parası 70 tlydi bende iptal ettirdim kargo parası çok fazla tüm işi berat etti.

O halde öneriyi yapmış bulunuyorum :) Letgo/Dolap/Sahibinden gibi siteleri yoklayın sürekli, illaki karşınıza uygun fiyatlı G41 veya P35/P45 anakart çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı