Q6600 ile HD8350 macOS kurulumu

Purham

Hectopat
Merhabalar,

macOS kurmak istiyorum bilgisayarıma fakat gerçek hatta iyi olan MacOS'u bulamadım. Şu anda Windows 10 kullanıyorum. Nasıl kurulduğu gösteren bir video ve sistemime uygun en ideal macOS sistemini yazarsanız çok memnun olurum.

İşlemci: Q6600.
Ekran kartı: HD8350.
Anakart: P5K-SE.
RAM: 2+2 GB 600MHz.

Olmayacak büyük bi' ihtimal.

Görüyorum ki desteklenenlerde adı geçmiyor lakin desteklenmeyenlerde de adı görmedim. Daha öncesinde kurulum yaptım, lakin Ethernet bağlanmadığından girmemiştim. Şu anda tekrardan bir sevda düştü içime. Farklı bir sürüm deneyesim geldi. El Capitan kurmuştum.

Tek part El Capitan imajımız yok. Çift partı istememe sebebinizi öğrenebilir miyim? Kafa falan karıştırıyorsa partları birleştirip, birleşince de belleğe yazmanız hakkında yardımcı olabilirim. Ethernet için de kext deneyebilirsiniz dediğim gibi.

Tek part El Capitan imajımız yok. Çift partı istememe sebebinizi öğrenebilir miyim? Kafa falan karıştırıyorsa partları birleştirip, birleşince de belleğe yazmanız hakkında yardımcı olabilirim. Ethernet için de kext deneyebilirsiniz dediğim gibi.

Yaklaşık 10GB indirme var çok değişik geldiği için indirmeyi durdurmuştum. Kext dediğiniz şeyi inanın ki bilmiyorum :( O zaman şöyle yapayım partları indirip buradan sonucu bildireyim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı