Q6600 işlemciye GTX 1050 Ti almak

oranssiketsuppi

Hectopat
Daha fazla  
Şu an HD5570 ekran kartı ve P5QPL-AM anakart kullanıyorum. Açıkçası fiyatlar daha da artmadan önce önden yatırım gibi bir şey. Darboğaz yüzünden daha mı az performans alırım? İyi Sosyaller!

Şu an HD5570 ekran kartı ve P5QPL-AM anakart kullanıyorum. Açıkçası fiyatlar daha da artmadan önce önden yatırım gibi bir şey. Darboğaz yüzünden daha mı az performans alırım? İyi Sosyaller!
Şöyle bir yöntemle 3GHz e çıkarırsan darboğaz biraz daha düşer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Q6600'ın kaldırabileceği Max ekran kartı GTX750 Ti 2 GB modeller.
Yukarısında işlemci ekran kartına yetişemez darboğaz denilen durum oluşur.

Olayın darboğazında değilim, gelecekte sistem değiştireceğim zaman yanımda en azından ekran kartı olsun diye alıyorum. Gene de teşekkür ederim!

Q8400 ile GT1030'u besleyemiyordum ben...

O birazcık sizin bilgisayarınızlada alakalı olabilir hocam. Güç kaynağının yettiğine emin misiniz?

Şöyle bir yöntemle 3GHz'e çıkarırsan darboğaz biraz daha düşer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim! Mutlaka yardımcı olacaktır.

Elindekileri çıkartıp en kötü 3. nesil i5 + anakart +min 8 GB RAM masrafına girmen gerekir.

Fiyatlar artmadan alabileceğim parçayı almaya çalışıyorum hocam.

Olayın darboğazında değilim, gelecekte sistem değiştireceğim zaman yanımda en azından ekran kartı olsun diye alıyorum. Gene de teşekkür ederim!

O birazcık sizin bilgisayarınızlada alakalı olabilir hocam. Güç kaynağının yettiğine emin misiniz?

Teşekkür ederim! Mutlaka yardımcı olacaktır.

Fiyatlar artmadan alabileceğim parçayı almaya çalışıyorum hocam.

Hocam vallahi bilemiyorum zaten o PC uçtu gitti D

Geri
Yukarı