Q6600 sistem Forza Horizon 4 açar mı?

İşletim sistemi
Windows 10

blmhkn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde atmak ya da satmaya kıyamadıgım bir DDR2 sistem var Q6600 işlemci GT1030 ve 7GB RAM var SSD ile kullanıyorum. Soyle videolara bakınıyorken benzer sistemlerde Forza 4 oynayabildiklerini gördüm ve meraktan kurdum çalıstırdım turn 10 studıos reklamından sonra oyun atıyor acılmıyor. Sistem mi kaldırmıyordur yoksa çözümü olan bir hata mı sormak ıstedım. Paylasılan video belleğide 5500 MB civarında kısacası Low ayalarda oynayabilmek için ne yapmam lazım?

Yanlış bilgi
Arkadaşlar elimde atmak ya da satmaya kıyamadıgım bir DDR2 sistem var Q6600 işlemci GT1030 ve 7GB RAM var SSD ile kullanıyorum. Soyle videolara bakınıyorken benzer sistemlerde Forza 4 oynayabildiklerini gördüm ve meraktan kurdum çalıstırdım turn 10 studıos reklamından sonra oyun atıyor acılmıyor. Sistem mi kaldırmıyordur yoksa çözümü olan bir hata mı sormak ıstedım. Paylasılan video belleğide 5500 MB civarında kısacası Low ayalarda oynayabilmek için ne yapmam lazım?

Forza Horizon 4'ün serverleri artık çalışmıyor ya da kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Troll diğil gerçek birkaç tane Twitch yayıncısı dediki FH4 artık oynayanı kalmadı azaldı kimse yok diyorlar.

Dostum kımse oynamasada Single Player oynanabılen bir oyun zaten sunucular kapansa dahi Single mod devam eder oyle olsa bugün FH3'te oynanmazdı hala oynayanlar azalınca oyun sunucuları hemen kapanmıyor :D

Troll diğil gerçek birkaç tane Twitch yayıncısı dediki FH4 artık oynayanı kalmadı azaldı kimse yok diyorlar.

Twitch yayıncısı Microsoft çalışanı sanırım?

O zaman niye zorla buglı FH5 oynamayı denıyorlar?

299 TL kullanıcı bası para kazanacaksın satmak için yenısını oynayın eskısınde kımse kalmadı her şey aynı sadece harıtaları degıstık deseler o parayı verir misin kotumu oyun guzelde ben ındırım varsa alınmasından yanayım Extreme farklı bir şey sunmuyor henuz guncellendıkce guzellesır o zaman belki geçerim yenı surum Windows cıkınca nasıl hemen gecmıyorsak onun gıbı dusun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı