Q6600 sisteme MSI R7 250 uygun mu?

O karta 250 liradan fazla verilmez. Ben vermeyi mantıklı bulmam. 4 sene önce sıfırı 200 lira dolaylarında satılıyordu. Birde kart kullanılmış, zaten güçsüz bir kart bir de kullanılmış olması çok sağlıklı değil.
Benim denk getirdiğim fiyatları duysan çıldırırsın. 600 TL'ye RX 570+450W PSU 250 TL'ye HD 7850 400 TL'ye GTX 960 öyle öyle gidiyor.

Uzun zamandır satılamayan ürünlere tek fiyat vereceksin.
Bu sistemime hangi kartları önerirsiniz?

O sisteme kart almak mantıklı değil. Daha güçlü önereceğim herhangi bir kartı o sistem besleyemez. En iyisi biraz para biriktirip yeni sistem alın.
Onu yapmasını bende biliyorum fakat ben sistemimin alacağı iyi kartları soruyorum, araştırıyorum. Amacım CyperPunk oynamak değil yani. GTA 5, Assetto gibi oyunları rahat oynamak. :)

Onu yapmasını bende biliyorum fakat ben sistemimin alacağı iyi kartları soruyorum, araştırıyorum. Amacım CyperPunk oynamak değil yani. GTA 5, Assetto gibi oyunları rahat oynamak. :)
O işlemci kartları beslemekte zorlanacağı için bu kartı bile alsanız GTA'da en fazla 40 FPS alırsınız diye düşünüyorum. Ama illa ben bu sisteme ekran kartı almak istiyorum diyorsan, AMD değil de Nvidia'nın kartlarına bakarsanız daha iyi olur. Fakat o sistem hangi kartı düzgün besler bilemiyorum o yüzden net bir şey diyemeyeceğim.

O işlemci kartları beslemekte zorlanacağı için bu kartı bile alsanız GTA'da en fazla 40 FPS alırsınız diye düşünüyorum. Ama illa ben bu sisteme ekran kartı almak istiyorum diyorsan, AMD değil de Nvidia'nın kartlarına bakarsanız daha iyi olur. Fakat o sistem hangi kartı düzgün besler bilemiyorum o yüzden net bir şey diyemeyeceğim.
Şuanki ekran kartımla GTA 5 Single'da 40-50-60 arası alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı