Q6600 sisteme uygun Hackintosh sürümü önerisi

efmsubal

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM 800 MHz
SSD veya HDD modeli
500 GB
Ekran kartı
GT 220
Anakart
Hewlett-Packard HP Compaq dc5800 Microtower
İşlemci
Intel Core 2 Quad Q6600
Sistemim için hangi Hackintosh sürümü ve yöntemini önerirsiniz.

Sistemim için hangi Hackintosh sürümü ve yöntemini önerirsiniz.
El Capitan sürümü veya daha eski sürümler sisteminiz için en iyi sürümler olacaktır. El Capitan'dan daha yüksek sürümlerde sistem çok stabil olmayacaktır muhtemelen. El Capitan için olan Technopat'da bir imajımız olmadığı için kendinizin yapmasında fayda var. Getting started with OpenCore | OpenCore Install Guide buraya göz atabilirsiniz.

El Capitan sürümü veya daha eski sürümler sisteminiz için en iyi sürümler olacaktır. El Capitan'dan daha yüksek sürümlerde sistem çok stabil olmayacaktır muhtemelen. El Capitan için olan Technopat'da bir imajımız olmadığı için kendinizin yapmasında fayda var. Getting started with OpenCore | OpenCore Install Guide buraya göz atabilirsiniz.
Hatta SSE4.1 desteği bu işlemcide olmadığı için çalıştıramaz bile, stabil olmayı geçtim. El Capitan üstü sürümler çalışmayacaktır. Nereden mi bilmiyorum, kullandığım işlemci.🙁

Hatta SSE4.1 desteği bu işlemcide olmadığı için çalıştıramaz bile, stabil olmayı geçtim. El Capitan üstü sürümler çalışmayacaktır. Nereden mi bilmiyorum, kullandığım işlemci.🙁
🙁
Sierra ve daha eski olan sürümler için imajımız yok. Şu an sadece High Sierra ve üstü sürümlerde imajlarımız var.

Nereden indirebilirim hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı