Çözüldü Q6700 sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eclxpse

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
FX8300-8GB RAM-GTX650TI
İşlemcimi Intel Core 2 Duo E6320'den Intel Core 2 Quad Q6700'e yukselttim fakat bilgisayari acmaya calistigimda bu ekrana kadar gelip kendini yeniden baslatiyor.

E576761B-EF59-4086-A9E2-F10F247122C0.jpeg

Çözüm
Sorunu yaşadığım işlemciyi takıp bu videodakileri uyguladım ve düzeldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgim yok ve bilgisayar hiç acilmiyor surekli bu eski işlemcimi takip acsam guncellesem olur mu? (bir de guncelleme nasıl olacak bilmiyorum videolar ile halledebilir miyim)

Eski işlemci ile deneyin.
Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eski işlemci ile deneyin.
Video:

Tamamdir deneyip donecegim size.

Gigabyte G41mt s2pt
Buraya sormustum uyumlu mudur diye uyumlu dendi alacağım sitede de soru sorma ozelligi vardi orada da uyumlu dendi.
Yaklasik 10 dakikadir ayni sekilde kendini yeniden baslatiyor degisen bir şey yok.
Konu hakkinda baska fikri olan birisi var mi bilgisayarimi acamiyorum. :(
İşlemci uyumlu. Anakartı elle güncelleyin, sitesinde dosyayı bulabilirsiniz.

İşlemci uyumlu. Anakartı elle güncelleyin, sitesinde dosyayı bulabilirsiniz.

Hocam buradaki sürüm benim sürümüm ile aynı buna rağmen güncellemeyi denedim Update BIOS'a girdikten sonra no device found diyor flash belleği görmüyor.

Cikis tarihlerine baktim o surum bende yuklu olan eminim yani baska guncel surum yok.
Fat 32 formatında biçimlendirdiniz mi?
evet
Zaten en guncel ve tek surum bende yuklu.
Arkadaşlar hallettim hepinize teşekkürler ♥

Son düzenleme:
Sorunu yaşadığım işlemciyi takıp bu videodakileri uyguladım ve düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı