Q8200 PUBG Mobile kaldırır mı?

Deneyerek gör kardeşim bir sistem gereksinimi yok ki PUBG Mobile'nin emülatörde ve nasıl Lite açtı şaşırdım o sisteme.

Bende şaşırıyorum hiçte kasmıyor anlamadım kasar yine ama oynarım diyorum kasmıyor ama.
Peki hangisini emulatörü indirmeliyim hangisinde iyi sonuç alırım.
Hocam PUBG Lite dururken PUBG Mobile oynamak saçma ama ben yine de cevaplayayım açar ama keyif alamazsınız.

Az önce gördüm ekleyeyim işlemciniz sanallaştırma desteklemiyor PUBG Mobile de 15-20 FPS alırsınız bu FPS ile de oynayabileceğinizi sanmıyorum.
Intel® Core™2 Quad Q8200 Teknik Özellikler

Zaten sanallaştırma olmadığından sordum Lite oynadım ama pek sarmadı barış bra izliyorum güzel oynuyor adam benim de oynayasım geliyor ne yalan söylüyüm.

Hocam işlemciniz sanallaştırma desteklemiyor yazdım ama okumamışsınız sanırsam.
Intel® Core™2 Quad Q8200 Teknik Özellikler

Okudum zaten en son yazdığıma bakabilirsiniz.
Açar açmaz demiyorum ama düşük FPS'den bilgisayarınızı camdan fırlatabilirsiniz. 😄

Yeni bilgisayar toplayacağım zaten beni 1 sene idare etsin güzel bir bilgisayar toplayacağım.
Açar açmaz demiyorum ama düşük FPS'den bilgisayarınızı camdan fırlatabilirsiniz. 😄

Evet denedim indirdim 1 2 el attım falan falan derken PUBG Lite oynamak daha mantıklı geldi hem kasmıyor Lite hem de grafikleri iyi bu arada 20 FPS falan aldım :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı