Q8200 PUBG Mobile düşük FPS

Lousy

Hectopat
Daha fazla  
Ben PUBG Mobile oynuyordum bilgisiyar üzerinden ve 20-30 FPS alıyordum.
Bugün PUBG Lite indirdim ve FPS'e baktıgımda 120 FPS alıyordum, grafik ayarlarım ise orta ayarlardı.
Neden PUBG Mobile'de yüksek FPS alamıyorum, bilen var mı?
Sistem özelliklerim:
Intel Core 2 Quad Q8200 2.30GHz.
AMD Radeon 6800 1GB 256Bit.
4 GB RAM.

Bunun sisteminizle alakası yok. Oyun Mobile oyun olduğu için emülator optimizasyonu çok kötü. Çok iyi bir işlemci gerektiriyor. Ama eğer PUBG Lite PC veya PUBG PC veya Fortnite falan indirirsen çok güzel FPS'ler alırsın.

Merhaba bende Q9550 var PUBG Mobile işlemciyi %100 kullanıyor 50 FPS alıyorum bende işlemciden kaynaklı yetersiz kalıyor.
Bu gayet normal. Mükemmel sistemi veya orta sistemi olan kişiler bilgisayarını 10 kat daha düşük performans veren emülatorlerde harcıyorlar. İndir direk Steam PUBG'yi. Rahatına bak.

Emülatörler yüzünden bence. Android x86 indirin özgür ve açık kaynaklı. Hem Windows'un üstüne emülatör çalıştırıp bilgisayarınızı zorlamazsınız, hem de yüksek performans alırsınız. Sonuçta emülatör değil.
Bu gayet normal. Mükemmel sistemi veya orta sistemi olan kişiler bilgisayarını 10 kat daha düşük performans veren emülatorlerde harcıyorlar. İndir direk Steam PUBG'yi. Rahatına bak.
Herkesin parası yok :/ Zengin değiliz.

Emülatörler yüzünden bence. Android x86 indirin özgür ve açık kaynaklı. Hem Windows'un üstüne emülatör çalıştırıp bilgisayarınızı zorlamazsınız, hem de yüksek performans alırsınız. Sonuçta emülatör değil.

Herkesin parası yok :/ Zengin değiliz.
Nasıl indirebiliriz link varmi
Zaten oynuyorum neden böyle olduğunu sormak istedim
Kurulumu nasıl nasıl indirebiliriz ortalama kaç fps alırım yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı