Çözüldü Q8200 sistem uyku modunda yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

_ByYuSuF06_

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 3470 4.0 GHZ O.C -SAPPHIRE NITRO+ RX 580-16 GB RAM-GIGABYTE GA-Z77X-UD3H-240+120 SSD SNOWMAN M200 600W +80 PSU
İPHONE 6S 64 GB
Meslek
Öğrenci
RAM
4 gb
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD + 320 GB HDD
Ekran kartı
GEFORCE GT 210
Anakart
ECS G41 TR 3
İşlemci
INTEL CORE QUAD 8200
Kullandığım Windows 10 sürümü 2015 LTSB, arkadaşlar uyku moduna alıyorum tam monitörde sinyal yok yazısı geliyor fan duruyor 1 saniye sonra geri açılıp kilit ekranında kalıyor ve fareyi oynatmıyorum, ters çevirip denedim.

Çözüm
Sorunum çözülmüştür, fareden kaynaklı olduğunu tespit ettim. Aygıt Yöneticisi'nden bu aygıt bilgisayarı kapatsın tikini kaldırınca düzeldi:)
Kullandığım Windows 10 sürümü 2015 LTSB, arkadaşlar uyku moduna alıyorum tam monitörde sinyal yok yazısı geliyor fan duruyor 1 saniye sonra geri açılıp kilit ekranında kalıyor ve fareyi oynatmıyorum, ters çevirip denedim.

Bende de oluyordu. Baska bir konuda soyle aciklamisti biri uyku modunda USB portlarindan biri kendi kendine calisiyormus. CMD'den kodla neyin uyandirdigini bulup onu kodla tekrar kapatiyordu yanlış hatirlamiyorsam. Konuyu bulursam atarim tekrar buraya.

Sorunum çözülmüştür, fareden kaynaklı olduğunu tespit ettim. Aygıt Yöneticisi'nden bu aygıt bilgisayarı kapatsın tikini kaldırınca düzeldi:)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı