Q8200 sisteme ekran kartı önerisi

Tuanchi96

Hectopat
Core 2 Quad Q8200 2.33GHz işlemcimin rahatça besleyebileceği, darboğaz yapmayacağı, önerebileceğiniz en iyi ekran kartları nelerdir? Eski ekran kartım NVIDIA GeForce 9800GT. PSU ise Powerboost Quark serisi 500W %80 verimlilik.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 750 Ti bence ama belki bir tık darboğaz yapar emin değilim. Aynı işlemci masaüstü bilgisayarımda var hiç kimse upgrade önermedi herkes sat yenisini al dedi.

750 Ti'ı besleyemeyebilir. Önerim R7 240 - R7 250 olur.

750 Ti'ı besleyemeyebilir. Önerim R7 240 - R7 250 olur.

Bende o şekilde düşündüm R7 240 modellere baktım. Bu R7 240'ın sıfırı olanları 2 GB 64 Bit bir de Letgo'da bulduğum var 4 GB 128Bit hangisini almam mantıklı Letgo'daki 2.el olduğu için sormak istedim.(Bit ne işe yarıyor düşük olursa ne olur.)

GTX 750 Ti bence ama belki bir tık darboğaz yapar emin değilim. Aynı işlemci masaüstü bilgisayarımda var hiç kimse upgrade önermedi herkes sat yenisini al dedi.

Ekran kartımda arıza var o yüzden mecburi değiştirmeliyim, işlemciyi değiştirmem şu sıralar zor.

Sıfırına para vermek değmez. Letgo'dakini sorgula. Bit değerinin günümüz için pek de bir önemi kalmadı ama kart eski bir kart olduğundan 128 Bit olması iyi olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı