Q8300 Sisteme 600 TL Ekran Kartı Önerisi

eally

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu
Başlıkta da belirttiğim gibi ortalama 600 TL'ye ekran kartı arıyorum. Eğer çok performans farkı olursa 700 TL'ye de çıkabilirim. Sistemimi aşağıya yazdım. Önerilerinizi bekliyorum.

• İşlemci : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz
  • Anakart : Asus P5G41T-M LX
  • Power Supply : Silverstone sst-st50ef 500w 80 Plus

Sistemde 2 tane HDD ve 2 tane fan takılı.

Başlıkta da belirttiğim gibi ortalama 600 TL'ye ekran kartı arıyorum. Eğer çok performans farkı olursa 700 TL'ye de çıkabilirim. Sistemimi aşağıya yazdım. Önerilerinizi bekliyorum.

• İşlemci : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz
  • Anakart : Asus P5G41T-M LX
  • Power Supply : Silverstone sst-st50ef 500w 80 Plus

Sistemde 2 tane HDD ve 2 tane fan takılı.

İşlemciniz hakkında pek bi bilgim yok ama direk ekran kartlarına göre tavsiyemi söylemek gerekirse şimdi kesinlikle yenilikçi bir ekran kartı al çünkü sistem güncellemesi yaparsan veya daha uzun süreli kullanım istersen güncellik önemlidir RX 480 ve 470'in fiyatlarına göre RX 460 kesinlikle senin alabileceğin fiyatlarda çıkacaktır ve zaten o çıktıktan sonra pek bir seçeneğinde kalmıyıcak çünkü o fiyat sularında en iyi ekran kartı olacaktır nvidia karşılığını çıkarana kadar. Yani alacağın en mantıklı ekran kartı kesinlikle ama kesinlikle RX 460.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı