Q8300 sisteme ekran kartı tavsiyesi

furkilik16

Centipat
Bir internet kafede 1500 TL'ye toplattığım bilgisayarın özellikleri şöyle
  • -Intel Core2 Q8300 2.5 GHz
  • -DDR3 2 tane 2 GB RAM yani 4 GB RAM
  • -300 Watt PSU
  • -ATI HD 5450 1 GB ekran kartı
  • - Anakartım ise ASUS'un P5G41t-m LX modelidir
-320 GB 7200 RPM harddisk im var bazen sistem kilitleniyor ama neyse.
Benim sizden isteğim şudur, bu işlemciye darboğaz yapmayacak bir ekran kartı en az üç yıl boyunca sistem yükseltmeyeceğim.
Birçok forumda okudum. Benim aklımda GT 1030 sıfır var (ucuz olsun ve link atarsanız sevinirim) Bir de bilgisayarı toplattığım internet kafede bana 500 TL'ye GTX 750 Ti dedi. Veya sizin başka ekran kartı fikriniz var mı?

500 liranın altında alınabilecek sistemi 1500 TL'ye almışsınız. Zorlansa GTX 960 ve RX 470 alınabilecek fiyata da GTX 750 Ti önermiş. Uzak durun. İade yapabiliyorsanız iade edin sistemi.

İade edin, o fiyata daha iyisi toplanır ama yinede ekran kartı tavsiyesi istiyorsan aliexpressten 750 ti alabilirsin.

Son düzenleme:
İşlemciyi ve özellikle de güç kaynağını kesinlikle almam. Kötü anılarım var. :)
Gerçi içinde var mı yok mu belli değil kasanın.

10 yıl önce toplatmışsındır inşallah.
2 AY OLDU
İade edin, o fiyata daha iyisi toplanır ama yinede ekran kartı tavsiyesi istiyorsan aliexpressten 750 ti alabilirsin.
LİNK ATABİLİR MİSİN KARDEŞİM.
Bu arada hepinize teşekkürler çabuk döndüğünüz için.
birde aliexpress ten gümrük sıkıntısı falan diyorlardı

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Misalyani.png
    Misalyani.png
    53,3 KB · Görüntüleme: 42
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı