Q8300 ve HD5570 2. el PC alınır mı?

KeNair

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, 2. el bilgisayar almak istiyorum fikrinizi almak istedim. Aşırı bir beklentim yok videoları kasmadan oynatsa küçük de olsa oyunları oynatsa yeter benim için.

Intel Core - Quad Q8300
MSI 7592 Anakart
6 GB Ram
AMD Radeon HD5570

Ek olarak yanında klavye, mouse ve monitör de veriliyor. Toplamda 1100₺, uygun mudur sizce?

Merhaba arkadaşlar, 2. el bilgisayar almak istiyorum fikrinizi almak istedim. Aşırı bir beklentim yok videoları kasmadan oynatsa küçük de olsa oyunları oynatsa yeter benim için.

Intel Core - Quad Q8300
MSI 7592 Anakart
6 GB Ram
AMD Radeon HD5570

Ek olarak yanında klavye, mouse ve monitör de veriliyor. Toplamda 1100₺, uygun mudur sizce?
O fiyata iyi bir sistem toplamanız imkansıza yakın. Sadece kasa 500-700 arası olabilirmiş ama "monitör" falan da var. İstediklerinizi gerçekleştirir bu bilgisayar. Benim ki kadar eski değil ama oldukça eski bir sistem :D.

Pahalı.
700 lira olsa alabilirdiniz.

Düzeltme monitör varmış.
850'den fazla verilmez.

Hocam hem SSD var hem de 8 GB yaptım hem de 8 GB RAM yaptım monitöru kendim kullanıyorum memnunum 65Hz arkadaşın vereceği sistemden pek hayır geleceğini düşünmüyorum toplam 1000TL ve pazarlıkla 800bile yaparsınız.
Hocam hem SSD var hem de 8 GB yaptım hem de 8 GB RAM yaptım monitöru kendim kullanıyorum memnunum 65Hz arkadaşın vereceği sistemden pek hayır geleceğini düşünmüyorum toplam 1000TL ve pazarlıkla 800bile yaparsınız.

Kasayı 50TL'ye alabilirsiniz çok önemli değil zaten bütçeniz az.

O fiyata iyi bir sistem toplamanız imkansıza yakın. Sadece kasa 500-700 arası olabilirmiş ama "monitör" falan da var. İstediklerinizi gerçekleştirir bu bilgisayar. Benim ki kadar eski değil ama oldukça eski bir sistem :D.
Bana da uygun bir fiyat gibi geldi bir de sizlerden fikir almak istedim.

Pahalı.
700 lira olsa alabilirdiniz.

Düzeltme monitör varmış.
850'den fazla verilmez.
Pazarlıkta biraz daha zorlarım : )

Kasayı 50TL'ye alabilirsiniz çok önemli değil zaten bütçeniz az.
Hocam çok uğraştırır bunları istetmek sonrasında toplamak. Zaman sorunu olmasaydı belki uğraşabilirdim. Teşekkürler uğraştığınız için

Yorum yazan herkese teşekkürler...

Bana da uygun bir fiyat gibi geldi bir de sizlerden fikir almak istedim.

Pazarlıkta biraz daha zorlarım: )

Hocam çok uğraştırır bunları istetmek sonrasında toplamak. Zaman sorunu olmasaydı belki uğraşabilirdim. Teşekkürler uğraştığınız için

Yorum yazan herkese teşekkürler...

Hocam uğraşacak vaktiniz yoksa bile alacağınız kişiye bu sistemi gösterin derim. Belki daha iyi ve benimkinden daha ucuz deyip fiyatta indirim yapabilir :D.

Geri
Yukarı