Q8400 Sistem Ekran Kartı Tavsiyesi

Bu sisteme en iyi hangi ekran kartı gider?

• Oy verenlerin toplamı
    2

Ali Cİhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşalar ilk öncelikle 8 yıllık bir sistemim var. Q8400 işlemci ve 4 GB DDR2 RAM GT 9400 sistem bileşenlerim. Bu sisteme ekleyebileceğim en iyi kart hangisi GTX 1050 düşünüyorum ama bu sisteme fazla gibime geliyor yoksa R7 250 mi daha iyi gider sistemi 5 yıl daha kullanıcağımdan dolayı modern oyunları 1080p 60fps medium ayarlarda oynamak istiyorum. Sizce hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşalar ilk öncelikle 8 yıllık bir sistemim var. Q8400 işlemci ve 4 GB DDR2 RAM GT 9400 sistem bileşenlerim. Bu sisteme ekleyebileceğim en iyi kart hangisi GTX 1050 düşünüyorum ama bu sisteme fazla gibime geliyor yoksa R7 250 mi daha iyi gider sistemi 5 yıl daha kullanıcağımdan dolayı modern oyunları 1080p 60fps medium ayarlarda oynamak istiyorum. Sizce hangisini seçmeliyim?
Öncelikle modern oyunları 1080P 60 FPS oynayamazsın o sistemle. Bir de 5 yıl diyorsun... İş sadece ekran kartında bitmiyor. Senin alabileceğin en iyi ekran kartı RX 460. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı