Q8400 sistem için GeForce Now almak mantıklı mı?

ELDRITCH09

Decapat
Daha fazla  
Böyle bir konu var ama hem güncel olsun hem de GeForce Now ile bir sorum var.
Sistemim:
Q8400.
6 GB DDR3 1333MHz RAM.
R7 240 1GB 64 Bit ekran kartı.
23Mbps download 3Mbps upload(kablolu) internet.
Ben bu sisteme GT1030 taksam CS:GO Valorant tarzı oyunları oynasam, GeForce Now ile de GTA Online Star Wars: Battlefront 2 gibi oyunlar oynasam mantıklı bir seçenek olur mu? 720p de en azından 60 FPS oynayabilir miyim?

Bir 1030 ile GeForce NOW performansını asla yakalayamazsınız ancak NOW'da bazen mouse lagı vesaire olabiliyor. Bunu da hesaba katmak lazım.

Böyle bir konu var ama hem güncel olsun hem de GeForce Now ile bir sorum var.
Sistemim:
Q8400.
6 GB DDR3 1333MHz RAM.
R7 240 1GB 64 Bit ekran kartı.
23Mbps download 3Mbps upload(kablolu) internet.
Ben bu sisteme GT1030 taksam CS:GO Valorant tarzı oyunları oynasam, GeForce Now ile de GTA Online Star Wars: Battlefront 2 gibi oyunlar oynasam mantıklı bir seçenek olur mu? 720p de en azından 60 FPS oynayabilir miyim?

23 Mbps ile rahatlıkla 720p 60 FPS oynarsın ama dediğin oyunlar GeForce Now da mevcut değil.

23 Mbps ile rahatlıkla 720p 60 FPS oynarsın ama dediğin oyunlar GeForce Now da mevcut değil.

Kütüphane ileride gelişecektir ki bende elbet önce deneyeceğim ona göre Premium olanını alacağım. GTA V var Online yok mu?
Bir 1030 ile GeForce Now performansını asla yakalayamazsınız ancak Now'da bazen mouse lagı vesaire olabiliyor. Bunu da hesaba katmak lazım.

Kendimi tam ifade edemedim galiba GT1030 ile CS:GO gibi oyunları oynayacağım GeForce Now ile de epik in bedava verdiği oyunları (belki ileride satın alırım başka oyunları)oynayacağım.

Oyunları örnek olarak verdim aşağı yukarı kafanızda canlansın diye.
15Mbps ile 720p 60 FPS deniyor ama hangi oyunda Cyberpunk 2077 de mi GTA 5 de mi arada çok fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı