Q8400 sistemde Windows 10 sıfırlaması ne kadar sürer?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
RAM
4GB
Ekran kartı
GTX 750
İşlemci
Q8400
Arkadaşlar HDD kullanıyorum. CTRL+ alt +delete yaptım oradan Shift basılı tutup yeniden baslattan sıfırlama yaptım. Max ne kadar sürer 1.5 saat oldu şu an %24

Sisteme göre değişir illaki ama tahminimce 3 saat sürer yine de başka arkadaşlar da yanıtlarsa iyi olur.
bende öyle tahmin ediyorum ama emin olamadım bu hddyi yeni pcime takıcamda o yüzden sıfırlıyodum.

Yeni bilgisayarınızda depo olarak kullanacaksanız iyi. Ama windowsu ona kuruyorsanız yine sisteminiz yavaş olur. Mutlaka SSD harddisk kullanın kanser olmayın.

Yeni bilgisayarınızda depo olarak kullanacaksanız iyi. Ama windowsu ona kuruyorsanız yine sisteminiz yavaş olur. Mutlaka SSD harddisk kullanın kanser olmayın.
ilerde alıcam zaten ssd bu şuan idarelik.

HDD olduğu için uzun sürer. Windows 10 sıfırlama, 8 saati geçtiğini bile gördüm. Bilgisayarı kapatmayın, kendisi sıfırlar. Yaklaşık 2 saate göre gayet iyi %24 olması. Bu arada, sıfırlamak bence sağlıklı değil. Bazen hata verdiği oluyor hatta hiç geri Windows'u bile kuramıyor. Eğer temiz kurulum yapamıyorsanız USB yoksa, Windows aracı indirin ve bu bilgisayarı yükselt diyerek tekrar temiz Windows kurabilirsiniz daha kısa sürer sıfırlamaya göre.

Geri
Yukarı