Q8400 vs X5450-60

SLIMSHADYX

Decapat
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Benim bilgisayarımın özelliklerini belirteyim.
G41MXE-K anakart.
Q8400 işlemci.
4+2 DDR3 bellek (markaları farklı ancak hiçbir sorun görmedim)
Ekran kartı yok.

Değerli kardeşlerim 8400 artık tatmin etmemeye başladı önceden GT 1030 takıyordum ve inanılmaz darboğaz yapıyordu şimdilerde karşıma sosyalde bir konu çıktı. Ve 8400 yerine X5460 alırsan rahatlarsın demiş bir kardeşimiz.
Benim sorum ise acaba AliExpress'ten bende X5450 veya X5460 sipariş etsem ve edersem hangisini etmeliyim sizce?
Lakewiew cabin gibi bir oyunda kasıyor artık.

Lütfen kişiden kişiye göre değişmez mi biraz sinirli kalkıştınız gibime geldi ama sizde haklısınız pek aciliyeti yok size göre kusura bakmayın
Yani acil denilince bilgisayara farklı bir şey olduğu düşünülüyor korsan yazılım vb. 5450 ve 5460 arasında pek bir fark olmaz q8400e göre daha iyidir ama ultra bir şey beklemeyin. Sistem değiştirmeye gidin.

Xeon işlemci alacaksanız modlama da yapmanız gerekecek, tavsiyem Q9550 falan bakın, E5440 ile eş değer sayılır kendisi.

Xeon işlemci alacaksanız modlama da yapmanız gerekecek, tavsiyem Q9550 falan bakın, E5440 ile eş değer sayılır kendisi.

AliExpress'ten uygun fiyata modlanmış almayı düşünüyorum ve aslında BIOS modlamanında zor bir şey olduğunu düşünmüyorum sizce mantıklı değil mi?

Geri
Yukarı