Q9400 alınır mı?

Selamlar. Ben de ikinci bilgisayarım için işlemci bakıyordum. P45 anakartım var. Xeon işlemci düşünüyordum fakat gereksiz pahalıya satıyorlar ve gereksiz ısınıyorlar. Bu yüzden Q9650 aldım Sahibinden.com üzerindeki bir mağazadan. Xeon E5450/X5450 ile aynı güçte bir işlemci zaten. 0 bulma imkanı da pek yok. Eğer isterseniz aldığım yeri de atıyorum aşağıya.

Q9550 de var.

Selamlar. Ben de ikinci bilgisayarım için işlemci bakıyordum. P45 anakartım var. Xeon işlemci düşünüyordum fakat gereksiz pahalıya satıyorlar ve gereksiz ısınıyorlar. Bu yüzden Q9650 aldım Sahibinden.com üzerindeki bir mağazadan. Xeon E5450/X5450 ile aynı güçte bir işlemci zaten. 0 bulma imkanı da pek yok. Eğer isterseniz aldığım yeri de atıyorum aşağıya.

Q9550 de var.

Selam attığın ilanı gördüm ben param güvende yok diye almadım güzel bir seçim yapmışsın. Bir termal macun ile ısınıcağınıu pek sanmıyorum. OC de yapabilirsin Ama gerek olucağını sanmam. İyi oyunlar ve hayırlı olsun derim :)

Ben de normalde almıyorum param güvende yoksa ama baktım 8 yıldır bu sitede satış yapıyorlarmış. Bir de 3 ay garanti verdikleri için aldım. Bir sorun çıkmadı direkt kargoladılar ve taktım. Yükte 50 derece işlemci. Memnunum.

Teşekkür ederim. Umarım siz de memnun kalırsınız ne alırsanız.

Ben de normalde almıyorum param güvende yoksa ama baktım 8 yıldır bu sitede satış yapıyorlarmış. Bir de 3 ay garanti verdikleri için aldım. Bir sorun çıkmadı direkt kargoladılar ve taktım. Yükte 50 derece işlemci. Memnunum.

Oyun performansı ansıl peki? kargo kaç gün içinde geldi ve direk taktığında bir ayar felan yaptınmı?

Alınır diyorsan hemen alıcam :D

Dediğim gibi oyun için değil ofis için aldım fakat Xeon E5450 ile aynı güçte işlemci tamamen. Youtube'dan bakabilirsiniz performansına.

Kısa sürede geldi. Direkt kargoya verildi zaten. Whatsapp üzerinden konuşabiliyorsunuz. İlgililer en azından beni arayıp konuşmuşlardı bilgi almak istediğimde.

Yani ben memnun kaldım. Herhangi bir ayar da yapmadım tak-çalıştır oldu. Tabii güncel bir BIOS'a geçin ki bu işlemciyi desteklesin.

Geri
Yukarı