Q9400 sistem ederi nedir?

Donanım arşivi ölücüleri bile bu arkadaşların dediği gibi fiyat vermez. Arkadaşların dediğini 2-3 ile çarpın.

Satabilirse 1K'ya buyurun satsın 1000TL düşünüldüğü gibi kolay kazanılan bir para değil Türkiye şartlarındayız. Herkesin alım gücü düşük böyle ölü bir sisteme 1K fiyat verecek sonra birisi de alacak. İnsanları kazıklamaya gerek yok. Ben satarken 1K fiyat çeksem ve birisi almak istese üzülürüm.

Toplu halde satmanız daha karlı olur bu tarz eski sistemleri. Kart bir hayli eski alıcı çıkması zor olur ondan dolayı. Toplu halde 1000 TL olmasa da 700-800 bandında rahatça satabilirsiniz.

Hocam arkadaşım alacak diyorum 1 saattir. Alıcısını boş verin.

Satabilirse 1K'ya buyurun satsın 1000TL düşünüldüğü gibi kolay kazanılan bir para değil Türkiye şartlarındayız. Herkesin alım gücü düşük böyle ölü bir sisteme 1K fiyat verecek sonra birisi de alacak. İnsanları kazıklamaya gerek yok. Ben satarken 1K fiyat çeksem ve birisi almak istese üzülürüm.
2-3 RGB eklediğinde bal gibi satar.

Sen öyle mi yapıyorsun Rgb İle kul hakkına girerek mi ? 1k para ver sana i3 toplamazsam insan evladı değilim ddr2 ekran kartı var 64 bit , ram yok 350psu bugün 50 tl ye her yerde var , 150 tl ye o anakartı önüne koymazsam namerdim. Ayıp denen bişey var kimse kolay kazanmıyor , İnsanları kandırmak övünülecek bi davranış değil.

2-3 RGB eklediğinde bal gibi satar.

:d

İnsanları kazıklamaya gerek yok cümlesini bu yüzden söylemiştim.

Dostum arkadaşını kazıklamak istiyorsan 1K civarına sat. Kazıklamak istemiyorsan arkadaşının ihtiyacı varsa da 400 500'e bırak.

Kazıklamak bize düşmez sadece ekran kartını alacak herhalde 200e bırakacağım ekran kartını herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı