Q9400 sisteme ekran kartı tavsiyesi

abdullahcakilli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Sistemin detayları kasa dahil aşağıdaki resimlerde bulunuyor. Bu sistem için 256 bit altı olmayacak 400 TL'yi geçmeyecek bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Güç kaynağım dandik olduğu için yazmaya gerek duymadım mecburen yeni bir güç kaynağı almam lazım. Ram lerin frekansı aynı değil birisi bozulduğu için mecburen şu an bu şekilde kullanıyorum ekran kartı aldıktan sonra ram ve harddiskte yenilikler yapmayı düşünüyorum. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
R7 250 alın. Hocam o bitlere fazla takılmayın. 9800GT 256 Bit ama 128 Bit R7 250 den performanslı değil. İnternetten testlere bakabilirsiniz.

Bütçenizi 100 tl arttırıp GTX 750 Ti almalısınız. Eğer arttıramam diyorsanız da Asus R7 360 O.C. Edition ekran kartını alabilirsiniz.

Arkadaşlar güç kaynağım bu karları ne derece çalıştırır veya çalıştırır mı orası meçhul. Başka bir forum da aynı konuyu açtım yine aynı kartlar önerildi.
20160519_205532.jpg

Güç kaynağının kartları çalıştırıp çalıştırmayacağı ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar her ikisi içinde yorumlarsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı