Q9400 ve GT 1030 sistemde Fortnite FPS drop

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite'ta en düşük te de destansıda da aşırı drop giriyor. Özellikle hızlı mouseyi çevirince oluyor.
MSI Afterburner'ın fotoğrafını çekmeyi unutmuşum ama her şey normal.
Driverler güncel.

Sistem:
  • Q9400.
  • GT 1030.
  • 8 GB 1333 MHz RAM.
  • Hard disk ve SSD de de aynı sorun oluyor.

Ryzen 5 1600 AF GTX 1060 8 GB 3200 MHz RAM'li bilgisayarda yüksek ayarlar Direct X 11 de FPS düşmesi aşırı fazla. Sorunun cevabını bende çok bekliyorum

Fortnite'ta en düşük te de destansıda da aşırı drop giriyor. Özellikle hızlı mouseyi çevirince oluyor.
Driverler güncel.

Sistem:
  • Q9400.
  • GT 1030.
  • 8 GB 1333 MHz RAM.
Ayarlarınızın fotoğrafını atar mısınız? En kötü kendi kullandığım ayarları atarım onu da deneyebilirsiniz.

Hocam işlemciniz milattan önce kalma, darboğaz yaşıyorsunuz bu sebeple oyuna yeterli derecede ekran kartı performansı gitmiyor, onu geçtim zaten fortnite son zamanlarda çok güncelleme yapıyor, grafiklerini yüksek sistemlere göre modifiye ediyor bu sebeple zorlanabilirsiniz optimizasyon konusunda, bol şans.
Driverler güncel.

Sistem:
  • Q9400.
  • GT 1030.
  • 8 GB 1333 MHz RAM.

Hocam işlemciniz milattan önce kalma, darboğaz yaşıyorsunuz bu sebeple oyuna yeterli derecede ekran kartı performansı gitmiyor, onu geçtim zaten Fortnite son zamanlarda çok güncelleme yapıyor, grafiklerini yüksek sistemlere göre modifiye ediyor bu sebeple zorlanabilirsiniz optimizasyon konusunda, bol şans.

Ekran kartı %99 kullanıyor ve bazen kasmıyor bazen aşırı kasıyor. Bende anlamadım oyunla alakalı muhtemelen çoğu oyunu rahat oynuyorum çünkü.
Tamam hocam uygun olduğunuz zaman atarsanız bakarım. 😉

Dosya Ekleri

• fortnite.png
    fortnite.png
    608,5 KB · Görüntüleme: 23
  • fortnite1.png
    fortnite1.png
    669,4 KB · Görüntüleme: 30
  • fotnite2.png
    fotnite2.png
    675,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme: