Q9500 ve GT210 sistem PUBG Mobile emulatör oynatır mı?

4+2 6 GB DDR2 RAM yapabilirim diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi 4 GB DDR2 RAM'ler Türkiye'de çok pahalı Aliexpress'ten de gelmesi çok uzun sürüyor anakart bildiğim kadarıyla DDR3 desteklemiyor zaten temmuz ayı gibi i5 10400F & 1660 Ti sistem toplayacağım (ekran kartı stokları olmadığı için şimdi toplayamıyorum normalde nisan gibi toplayacaktım)
Sistem toplayacaksanız şimdi 160 tl civarı fazla harcayıp 10400 alabilirsiniz. Ekran kartını sonra alırsınız. 10400'ün HD Graphics i GT 210 u yerden yere vurur. 720p low ayarlarda GTA V oynatıyor olması lazım.

Bende FX 8320 8 çekirdekli 4.0 GHz işlemci, 4 GB RAM, HD 5450 ekran kartı, MSI MS 7641 anakart var. 60 FPS alıyorum ben, nasıl alıyorum o zaman?

Hocam ekran kartlarımız denk sayılır, RAM'imiz eşit (sizinki kaç MHz bilmiyorum) ve işlemcinize gelirsek FX serisinin çok iyi bir overclock performansı var diye biliyorum benchmark değerlerine bakarsak oyun açısından %13 daha performanslı gözüküyor eğer siz 60 FPS alıyorsanız benim de bu sistemle 40 FPS falan almam gerekir yanılmıyorsam. (tabii pubgm emulatör için çok çekirdek değilse çünkü benim işlemci 4 çekirdek sizin işlemciniz 8 çekirdekli)

Bende FX 8320 8 çekirdekli 4.0 GHz işlemci, 4 GB RAM, HD 5450 ekran kartı, MSI MS 7641 anakart var. 60 FPS alıyorum ben, nasıl alıyorum o zaman?

Hocam ekran kartlarımız denk sayılır, RAM'imiz eşit (sizinki kaç MHz bilmiyorum) ve işlemcinize gelirsek FX serisinin çok iyi bir overclock performansı var diye biliyorum benchmark değerlerine bakarsak oyun açısından %13 daha performanslı gözüküyor eğer siz 60 FPS alıyorsanız benim de bu sistemle 40 FPS falan almam gerekir yanılmıyorsam. (tabii pubgm emulatör için çok çekirdek değilse çünkü benim işlemci 4 çekirdek sizin işlemciniz 8 çekirdekli)
GT 210 un DX 11 desteklememesi problem olabilir belki ama bir deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı