Q9550 işlemciye BIOS'tan OC yapmak için anakart önerisi

Aslında yukarıda saydığınız ilk anakart çok iyi fakat ucuza bulamazsınız o anakartları, genelde mining amaçlı kullanılıyor. Elinizde hiç parça bulunmuyorsa sıfırdan toplamak biraz daha masraflı olur, hazır satılan kasaları iyi araştırmak gerek.
Aslında amacım oynadıgım oyunda extra performans almak. Oynadıgım oyunda sadece eski işlemcilerde yapılan overclock işe yarıyor. Dediginiz gibi Q9550 işlemcili olması gerek çunku yapan arkadaşım var işe yarıyor diyor. Tavsiye edebiliceginiz hazır kasa varmıdır?
Birde eski işlemcilerde overclock en iyi quad serisinde oluyormus. bende en iyilerinden Q9550 seçtim. Sizcede iyi performans verirmi ?

Son düzenleme:
Oynadığınız oyunun adı nedir? Dediğim gibi tek tek parçaları toplamak biraz daha maliyetli olabilir, Letgo - Sahibinden - Dolap gibi yerlerden eski ve hazır bilgisayarını satan insanlardan almak lazım.

Oynadığınız oyunun adı nedir? Dediğim gibi tek tek parçaları toplamak biraz daha maliyetli olabilir, Letgo - Sahibinden - Dolap gibi yerlerden eski ve hazır bilgisayarını satan insanlardan almak lazım.
Warrock oynuyorum. Bu işlemciye rahatça overclock yapabilicegim 750 tl bandında kasa bulabilirsen buradan iletmeni rica ediyorum. Ekran kartı çok gerektirmeyen bir oyun.
@Yiğitt35 hocam geri dönüş yapmadın :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı