Q9550 ve HD 5570 Sistem Alınır mı?

Furkangok38

Decapat
İkinci el yeni bir sistem topladım iş görür mü sizce?
  • İntel Core 2 Quad Q9550 2.83 GHz
  • AMD Radeon HD 5570 1024 Mb
  • 4 GB DDR3 1333 MHz RAM
  • 500 GB HDD
  • Anakart markasını bilmiyorum.
Sizce iş görür mü? CS:GO, GTA V, PUBG Mobile PC belki Fortnite. Aynı zamanda Twitch'de CSGO PUBG Mobile PC yayını yapabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerini unut diyeyim. Bütçen ne kadar? 1200 TL civarına 750 Ti olan sistem almanı öneririm. Ciddi bir fark olur arada. Bu arada 8 GB RAM şart.

Dediklerini unut diyeyim. Bütçen ne kadar? 1200 TL civarına 750 Ti olan sistem almanı öneririm. Ciddi bir fark olur arada. Bu arada 8 GB RAM şart.

Şimdi Şöyle Şu An İçin Cidden Çok Ucuz Bir Fiyata Alıyorum Biliyorsunuzdur Belki Game Debate Adlı Sitede İşlemci İyi GÖzüküyor Ve 1030 gibi kartlrda çok bir darboğaz yapmıyor şu an için düşük ayarlarda işimi görüp yazın okul bitiminde çalışıp ram ve ekran kartı takviyesi yapmayı planlıyorum.
İşim Dediğim Kasmadan Cs:GO,25 30 Fps Gta 5,Pubg Mobile Pc Gibi Oyunlar

Yayın yapılamaz ve 8 gb ram şart. Bütçeniz ne kadar bu arada ?

600-700
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu Kardeşimiz Daha Kötü Bir İşlemci 4 Gb Ram Ve Aynı Ekran Kartı İle 30 gibi bir fps almış

Site Ne Kadar Güvenilir Bilmem Ama Benim İşlemcimi Daha İyi Göstermiş

Ve Evet Farkındayım GPU olarak Eksiğim Fazla Yani Elime Para Geçer Geçmez İlk İşim GPU almak Olacak Ama Benim Amacım Bir Kaç Ay Beni İdare Eder Oyunlarımı Oynatır mı ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 87
  • 1.PNG
    1.PNG
    9,9 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
Tamam o halde. Dediğin gibi yap. 720P çözünürlükte düşük ayarlarda çoğu oyunu oynarsın. Ama ileride RAM ve ekran kartı yükseltmen çok işine gelir.
Bilgisayar ilanına bakmanı öneririm. Eğer satılmasıyla alman çok iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı