Q9650 sisteme nasıl macOS kurulur?

High Sierra'yı kurabildiniz mi yani? Baktım da diğer konuda sürücüde sorun yaşamışsınız, sürücü sorunu için başka konu açabilirsiniz istiyorsanız.

High Sierra'yı kurabildiniz mi yani? Baktım da diğer konuda sürücüde sorun yaşamışsınız, sürücü sorunu için başka konu açabilirsiniz istiyorsanız.

Vallahi hevesim kursağımda kaldı. High Sierra'yı kurdum fakat ön USB portlarını hiçbir şekilde görmedi, klavye ve fareyi anakart USB portlarından görüyor. Kablosuz ağ bağdaştırıcım TP-Link WN722n v1'i ve TP-Link ub 500 Bluetooth adaptörümü hiçbir şekilde görmediği için üzüle üzüle Windows'a dönmüştüm. Ayretten Android telefonumu da hiçbir USB portundan görmedi. Bahsettiğim donanımların macOS ile hiçbir şekilde uyumu yok diye konu açmamıştım, sizce açmalı mıyım? Kablosuz ağ bağdaştırıcı ve Bluetooth aygıtım çalışmayacaksa PC'yi kullanamam, sizce konu açmalı mıyım?

Hocam acaba High Sierra yerine Mojave'ya da Catalina kursak olmaz mı? Belki sürücü anlamında şansımız olur hem de karanlık mod var(saatlerce PC kullanmak zorunda kalıyorum)?

@Yiğit Gençer hocam konuya bir şey yazmadınız, sizi bekledim açıkçası.Şuan amacım günlük kullanımda sorunsuz macos sürümü

Son düzenleme:

Geri
Yukarı