QCK+ Limited CS:GO Howl Edition vs HyperX Fury S Pro Large

RoxoLet

Centipat
Daha fazla  
SteelSeries QCK+ Limited CS:GO Howl Edition Gaming Mousepad VS Kingston HyperX Fury S Pro Large Gaming.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisinden de daha kaliteli.

İkisinden de daha kaliteli.
Speed mi control yüzey mi istediğini bilmeden piyasadaki en ağır control mousepadlerden birini önermen saçma.

Speed mi control yüzey mi istediğini bilmeden piyasadaki en ağır control mousepadlerden birini önermen saçma.
Control mouse pad kullanmazsam inanırdım piyasadaki en ağır control mouse pad olduğuna. Şuan kendim de kullanmaktayım ve hybrid bir mouse pad olduğunu, ağır control mouse pad olmadığını söyleyebilirim.

@Sammy Winchester Hocama hak vermeye başladım Xtrfy GP2 ağır control bir mouse pad bunu anladım. Yabancı forumlara da baktığımda piyasadaki yavaş mouse padlerden birisi olduğunu gözlemledim.

Control olarak bunu önerebilirim şuan aktif olarak bunu kullanıyorum. İndirimde 186 TL'ye almıştım. Bu fiyatları vermenizi önermem indirimi beklemenizi öenririm.

Bunun dışında Steelseries QCK Heavy önerebilirim ancak fiyatını hak ediyor mu derseniz o fiyatları hak etmiyor bence. Yine control bir mouse pad olan Glorious Heavy XL önerebilirim. Ağır kontrol olsun istiyorsanız da Xtrfy GP2 alabilirsiniz tabii ki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı