QCK ve QCK+ farkı

QCK kötü bir pad almayın. Aşağıda atmış olduğum pad kaliteli bir ürün öneririm.

İsmini hiç duymadığım bir mouse pad genelde insanlar SteelSeries'ı öneriyor klasse gerçekten güzel mi?

QCK+ modelinin yanlarında da dikiş yokmuş maalesef.

Olumlu yorum çok olmuş bu mouse pad hakkında. İnceleyeceğim.

FPS oyunları oynuyor musunuz? Eğer oynuyorsanız fareyi kaydırırken takılma oluyor mu? Örneğin cross koyduktan sonra ufak hareketlerde titreme vs. oluyor mu?
Özetle titreme vs. olmamakla birlikte ani hızlanıp durmada vs. QCK'dan çok daha stabil.

İkisini de kullanmış biri olarak çok rahat söyleyebilirim ki aralarında çok fark var. Klasse yüzey olarak çok daha iyi. Qck iyi bile değil direk kötü bir pad öyle söyleyeyim.
Benim anlamadığım şu, biraz inceledim. Sizin attığınız daha pahalı fakat satıcı aynı zamanda daha büyük mouse padi daha ucuza satıyor nasıl oluyor çözemedim.

Benim anlamadığım şu, biraz inceledim. Sizin attığınız daha pahalı fakat satıcı aynı zamanda daha büyük mouse padi daha ucuza satıyor nasıl oluyor çözemedim.

Bunların kalitesi iyi değil de ondan.
Klasse huoyun mouse Pad'i tiger markasının bir ürününün kopyası bu yüzden bu mouse pad öneriliyor.

Desendeki resimler aynı olsa da kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik çok farklı. Firma kendi iyi ürettiği padin kalitesi düşük imitasyonunu satıyor gibi bir durum.

Geri
Yukarı