QCY G1 vs QCY T13

SAGKOLIK

Decapat
Daha fazla  
Yani 500'e kadar bütçem var AirPods tarzı olup slikonlu olan model istiyorum. Öneriler için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş ben QCY model iyi paraya kulaklık aldım Amazon'dan kulaklık 1 hafta içinde normal kullandım ama genelde bozuldu şarj kutusuyla kulaklıkların ve telefonla iletişimi yoktu QCY marka alma aynı fiyata başka marka model bak bence kullandığım ve başıma geldiği için paylaşım dedim seninle.

Kardeş ben QCY model iyi paraya kulaklık aldım Amazon'dan kulaklık 1 hafta içinde normal kullandım ama genelde bozuldu şarj kutusuyla kulaklıkların ve telefonla iletişimi yoktu QCY marka alma aynı fiyata başka marka model bak bence kullandığım ve başıma geldiği için paylaşım dedim seninle.

İstisnalar kaideyi bozmaz. Teknoloji şans işidir ve JBL marka da alsan bunu yaşayabilirdin.

Kanka yok QCY markası mantıklı geliyor ama ben bu markanın bütün modelleri ile 1hafta kullandım ve hepsinde bir sorun çıktı ve geri iade ettim yani bunun nedeni şans değil marka model olarak çöp bir kulaklık bence çünkü sürekli telefon ve şarj kutusu ile bağlantı uyuşmazlığı var .

Kanka yok QCY markası mantıklı geliyor ama ben bu markanın bütün modelleri ile 1hafta kullandım ve hepsinde bir sorun çıktı ve iade ettim yani bunun nedeni şans değil marka model olarak çöp bir kulaklık bence çünkü sürekli telefon ve şarj kutusu ile bağlantı uyuşmazlığı var.

Telefon neydi ve hepsini denediğine emin misin kanka sen dışı pek sıkıntı yaşayan duymadım. İstersen dediğim şartlarda kulaklık önerebilirsin bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı