QCY H2 Pro alınır mı?

dollmax

Kilopat
Merhaba, kablo karmaşasından bıktığım için 1000₺'ye kadar kulak üstü bir BT kulaklık arıyorum. Kullanım amacım bilgisayara bağlayıp video izlemek ve müzik dinlemek gibi günlük kullanım yapmak ve bilgisayar oyunları oynamak. Dışarıda kullanmayacağım yalnızca ev kullanımı. Oyunlar konusunda; hikaye oyunları için dert değil fakat FPS oyunları için AUX desteği olması iyi olur. Bu kriterleri sağlayan, QCY H2 modelinin bir tık daha güçlendirilmiş ve AUX desteği eklenmiş versiyonu olan H2 Pro alınır mı, yoksa üstüne biraz daha ekleyip yeni H4 modeline mi yönelmeliyim, veya önerebileceğiniz farklı bir model var mı? Teşekkürler.

Ürün: Qcy H2 Pro Bluetooth 5.3 Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Anker günlük kullanım için yeterli olacaktır. Ancak QCY H4'ün performansı Q10i'den daha iyi. H2 Pro o bütçe için iyi ama koyabilirseniz H4 öneririm. Ayrıca yanlış bilmiyorsam, H4 aux ile çalıştığı zaman mikrofonu çalışmıyordu.

Son düzenleme:
Evet Anker günlük kullanım için yeterli olacaktır. Ancak QCY H4'ün performansı Q10i'den daha iyi. H2 Pro o bütçe için iyi ama koyabilirseniz H4 öneririm. Ayrıca yanlış bilmiyorsam, H4 aux ile çalıştığı zaman mikrofonu çalışmıyordu.
H2 Pro ile H4 arasındaki performans farkı, fiyat farkına da değer diyorsanız H4 tercih edebilirim. Mikrofonun çalışmaması problem değil. Yalnızca FPS oyunları oynarken BT gecikmesini yok etmek için AUX desteği istiyorum.

H2 Pro ile H4 arasındaki performans farkı, fiyat farkına da değer diyorsanız H4 tercih edebilirim. Mikrofonun çalışmaması problem değil. Yalnızca FPS oyunları oynarken BT gecikmesini yok etmek için AUX desteği istiyorum.
Oyun modu da var bu modelde gecikmeyi düşürüyor. Yine de AUX daha iyi olur tabii ki. Aradaki fiyat farkına değer. O fiyata kablolu da alabilirsiniz dilerseniz. Corsair HS35 olabilir ama hem kablosuz bem kablolu kullanayım dersen H4 alınır.

Geri
Yukarı