QCY H2 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 143

XFG

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçem 600 TL. Kulak üstü, kulak içi bir Bluetooth kulaklık ararken denk geldim H2 Pro'ya. Alternatif öneriniz varsa süper olur. Kulak içi de tavsiye edebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Bütçem 600 TL. Kulak üstü, kulak içi bir Bluetooth kulaklık ararken denk geldim H2 Pro'ya. Alternatif öneriniz varsa süper olur. Kulak içi de tavsiye edebilirsiniz.

Bütçenizi zorlayabilirseniz Havit H630BT Pro modelini öneririm. Yükseltemezseniz H630BT ve H2 Pro modelleri de güzeldir.

Hocam ben kullanıyorum deneyimlerimi size aktarayım.
Öncelikle fiyatına göre bence ses kalitesi gayet yeterli. Ama oyun için pek tavsiye edebileceğimi söyleyemem. Malzeme kalitesi açıkçası biraz dandik ama fiyatına göre düşünecek olursak bu da normal. Ben okulda çantama koydum kitaplar arasında çantayla vs. ezildi biraz performansı etkilemedi ama siz de benim gibi kullanıyorsanız ben yapamadım siz yapın ve bir kulaklık kutusu edinin.
Pedleri Ultra aşırı yumuşak değil ama uzun vadede baş ağrısı yapmadı.
Demeyi unuttuğum merak ettiğiniz başka şeyler varsa bekliyorum.

Hocam ben kullanıyorum deneyimlerimi size aktarayım.
Öncelikle fiyatına göre bence ses kalitesi gayet yeterli. Ama oyun için pek tavsiye edebileceğimi söyleyemem. Malzeme kalitesi açıkçası biraz dandik ama fiyatına göre düşünecek olursak bu da normal. Ben okulda çantama koydum kitaplar arasında çantayla vs. ezildi biraz performansı etkilemedi ama siz de benim gibi kullanıyorsanız ben yapamadım siz yapın ve bir kulaklık kutusu edinin.
Pedleri Ultra aşırı yumuşak değil ama uzun vadede baş ağrısı yapmadı.
Demeyi unuttuğum merak ettiğiniz başka şeyler varsa bekliyorum.

Mikrofon kalitesi nasıldır? Telefonda çok oyun oynamıyorum. Günlük kullanım işte müzik, video izleme gibi şeyler için kullanacağım. Bir de bu kulak üstü kulaklıklara biraz ön yargılıyım. Kafada göçük oluşturuyormuş :D O yüzden kulak içi de önerebilirsiniz demiştim.

Mikrofon kalitesi nasıldır? Telefonda çok oyun oynamıyorum. Günlük kullanım işte müzik, video izleme gibi şeyler için kullanacağım. Bir de bu kulak üstü kulaklıklara biraz ön yargılıyım. Kafada göçük oluşturuyormuş :D o yüzden kulak içi de önerebilirsiniz demiştim.

Onun olması için çok uzun süre kullanım olması lazım hocam. O konuda içiniz rahat olsun.

Mikrofon kalitesi nasıldır? Telefonda çok oyun oynamıyorum. Günlük kullanım işte müzik, video izleme gibi şeyler için kullanacağım. Bir de bu kulak üstü kulaklıklara biraz ön yargılıyım. Kafada göçük oluşturuyormuş :D o yüzden kulak içi de önerebilirsiniz demiştim.

Mikrofon testini isterseniz videolardan izleyin ancak ben şu ana kadar kulaklıklarla bayağı bir telefon görüşmesi yaptım karşı taraftan sesimin kötü geldiğinde dair herhangi bir söylem gelmedi. Önceki kablosuz kulaklığımda mikrofonla ilgili problemler oluyordu ona dayanarak söylüyorum.
Kafa göçüğü konusunda da farklı söylentiler var ancak genel olarak "uzmanlar" ne trendse ona bulaşmayı sevdiğinden biraz abartılmış. "sadece bir kulaklık kafatasında göçük yapamaz yapsa bile kafatasında değil deride yapar o da geçicidir." diye okudum. Ve muhtemelen diğer arkadaşın dediği gibi çok uzun süreli kullanımlar lazımdır.

Mikrofon testini isterseniz videolardan izleyin ancak ben şu ana kadar kulaklıklarla bayağı bir telefon görüşmesi yaptım karşı taraftan sesimin kötü geldiğinde dair herhangi bir söylem gelmedi. Önceki kablosuz kulaklığımda mikrofonla ilgili problemler oluyordu ona dayanarak söylüyorum.
Kafa göçüğü konusunda da farklı söylentiler var ancak genel olarak "uzmanlar" ne trendse ona bulaşmayı sevdiğinden biraz abartılmış. "sadece bir kulaklık kafatasında göçük yapamaz yapsa bile kafatasında değil deride yapar o da geçicidir." diye okudum. Ve muhtemelen diğer arkadaşın dediği gibi çok uzun süreli kullanımlar lazımdır.

Hocam peki bir yerde okumuştum. Sesi dışarıya veriyormuş. Var mı öyle bir şey?

Hocam peki bir yerde okumuştum. Sesi dışarıya veriyormuş. Var mı öyle bir şey?

Havit ve QCY sesi dışarıya verme konusunda biraz sıkıntılı. Ancak ses seviyesini %80-%70 civarında tutarsanız böyle bir sorun olmaz.
Not: Dediğim gibi böyle bir şey var ancak çok yüksek değil. Ancak endişe etmeyin, kapalı ortamda sesi fullerseniz cihaz konser vermiyor o derece değil yani.

Peki 600-700TL bütçede önereceğiniz kulak içi kulaklık var mıdır?

Önerilerim bu yönde. QCY kısmında da T20 ve T13 modellerini tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı