QCY HT05 yerine kulaklık önerisi

Agusta

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Adı geçen kulaklığın telefonumda çalışmaması üzerine başka bir kulaklık almaya karar verdim.
ANC, enc, mikrofon sayısı, konuşma kalitesi, oyun desteği gibi şeyler aramam.
Tek aradığım güzel ses verebilen, bass kalitesi yerinde silikon bir kulaklık.

Bütçe maksimum 1.000 TL.

Araştırdıklarım: -haaki Pro, - Anker R50i - QCY T18, -Realme T100, -Oppo Enco Buds 2

Bu yazılanlardan ya da başka bir model öneren var mıdır?

IMG_20231222_012131.jpg

Ben kullanıyorum. Amazon'daki fiyatı bu. Araştır kafana yatarsa güzel kulaklık. Bass ve ses kaliteside gayet iyi. QCY T18 almıştım bundan önce ama 1 haftada bozuldu. Ses kalitesi iyiydi fakat maximum ses seviyesi iyi değildi, görüşmelerde karşı tarafa giden ses filtreleme yukarıdaki kulaklık kadar iyi değildi. Kendi ekolayzer ayarıyla da ses kalitesi aşırı bozuluyordu. Çift cihaz desteğide stabil değildi. Ben T18 önermem. Hem T18 hem capsule 3 Pro kullansan aradaki kalite farkını direk anlarsın.

Eki Görüntüle 2060878

Ben kullanıyorum. Amazon'daki fiyatı bu. Araştır kafana yatarsa güzel kulaklık. Bass ve ses kaliteside gayet iyi. QCY T18 almıştım bundan önce ama 1 haftada bozuldu. Ses kalitesi iyiydi fakat maximum ses seviyesi iyi değildi, görüşmelerde karşı tarafa giden ses filtreleme yukarıdaki kulaklık kadar iyi değildi. Kendi ekolayzer ayarıyla da ses kalitesi aşırı bozuluyordu. Çift cihaz desteğide stabil değildi. Ben T18 önermem. Hem T18 hem capsule 3 Pro kullansan aradaki kalite farkını direk anlarsın.
Merhaba bu kulaklığın son ses seviyesi nasıl acaba

Eki Görüntüle 2060878

Kulaklık güzel gibi. Sadece sorun çıkarsa iade süreci biraz uzun olur gibi geliyor.

Bu Jabra serilerine de baktım.
Bu günlerde en uzun gece adı altında indirim kampanyaları olacaktır muhtemelen. Onları da takip etmekte fayda var.

Merhaba bu kulaklığın son ses seviyesi nasıl acaba?

Ses seviyesi yüksek ama aşırı yüksek beklentisi olanlar için yüksek gelmeyebilir. Bazıları aşırı yüksek müzik dinliyor kulaklara zarar. Bluetooth kulaklıklarda bağlanan cihazlara göre ses seviyesi de değişebiliyor bu önemli bir nokta.

Kulaklık güzel gibi. Sadece sorun çıkarsa iade süreci biraz uzun olur gibi geliyor.

Bu Jabra serilerine de baktım.
Bu günlerde en uzun gece adı altında indirim kampanyaları olacaktır muhtemelen. Onları da takip etmekte fayda var.

Hiç Jabra kullanmadım ama Jabra modelleri için çok iyi ses kaliteleri olduğunu söylüyorlar. Evet indirimlerde Jabra kovalanabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı