QCY nasıl bir markadır?

Çok kararsız kaldım, ne yapsam bilemiyorum. Bağlantı sorunları değil de, kesilme sorunları Haylou'da çok fazla oliyordu. Dışarıya ses vermesi kafamı karıştırdı. Bir de beni otobüste, sınıfta rezil etmesin🙂

Yok hocam rezil etmez muhtemelen. Sesi belli bir seviyenin altında tutarsanız ses vermez zaten. Almanızı öneririm, bağlantı sorunları tamamen şans işi.

O halde almanızı öneririm, fiyatının hakkını veren bir kulaklık.

Hocam merhaba, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. QCY T13 hoşuma gitti. Hem fiyatı bakımından beni yormaz, hem de iyi bir ürüne benziyor. Şu Haylou işini bir halletmeye çalışayım. Olmazsa bunu alacağım. Eğer bütçeyi biraz zorlarsam TaoTronics alabilirim. Fakat o kadar yukarı çıkacağımı sanmıyorum. Kulaklıklar zaten 1 seneyi geçince eskisi gibi olmuyor, çok yüksek bir şey almaya gerek yok gibi.

Hocam merhaba, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. QCY T13 hoşuma gitti. Hem fiyatı bakımından beni yormaz, hem de iyi bir ürüne benziyor. Şu Haylou işini bir halletmeye çalışayım. Olmazsa bunu alacağım. Eğer bütçeyi biraz zorlarsam TaoTronics alabilirim. Fakat o kadar yukarı çıkacağımı sanmıyorum. Kulaklıklar zaten 1 seneyi geçince eskisi gibi olmuyor, çok yüksek bir şey almaya gerek yok gibi.

İyiyim hocam. QCY aradan 6-7 ay geçse bile aynı sesi veriyor ancak 1 yıl kadar kullanmadım hiç. T13 iyi bir ürün, sesleri iyi veriyor, umarım sorun yaşamazsınız.

Konuyu hortlatmış gibi oldum da. Servis olarak ben 4 adet QCY kulaklığımdan T16 bozulduğunda İstech diye bir servise gönderdim. Tamir edip gönderdiler. Ve oldukça iyi de ilgilendiler. Bu olay 2023'ün Eylül veya Ekim aylarında oldu.

Daha yeni baktım da adamlar QCY distribütörüymüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı