QCY T13 alınır mı?

Birkaç ay önce bu hatayı yaptım bununla ilgili bir konum var orada memnun kaldığımı söylemiştim fakat sonradan sorun çıkardı. Oraya yazacaktım aslında ama çok da umursamadım. Burada görünce yazayım dedim. Ses kalitesi güzel fakat malzeme kalitesi kötü fiyatı mukabilinde idare eder tabii ki fakat daha 1 ay doldurmadan tek kulaklığı bozuldu iade ettim. Darbelere, çizilmelere ve deneyimimce suya (sudan kastım ter de olabilir) karşı dayanıksız ilk başta sesi ve şarj ömrü(şarj ömrü firmanın iddia ettiği değerlerden daha düşük ama yeterli ayrıyeten kutudaki LED göstergesi iddia edildiği derecede doğru bilgi vermiyor) tatmin edecektir. Fakat çok uzun ömürle kullanabileceğinizi kesinlikle düşünmüyorum.Alacaksanız Hepsiburadadan alın ve satıcı Hepsiburada
Malzemesi fiyatına göre normal ama işte bu fiyatta kaliteli malzeme kullanılamaz zaten bence bu bütçelere çok daha kaliteli bir kablolu kulaklık alınabilir. Sorunlar da çoğu şeye göre değişkenlik gösterir hocam yaşamamanıza sevindim. Ben sadece kendi deneyimimi paylaşmak istedim beni üzdü açıkçası.
Peki bu fiyata başka bir öneriniz var mıdır hocam?

Alınır.

Peki bu fiyata başka bir öneriniz var mıdır hocam?

Hocam bu fiyat bandında kablosuz kulaklık önermeyi pek istemiyorum. Bence kablosuz kulaklıklar için iyi bir bütçeyi kafadan çıkarmak gerekli üzmemesi ve güzel kullanım sağlaması için. O aralar Haylou GT1 Pro, Airdots gibi kulaklıklar arasında kalmıştım fakat ani bir kararla bunu aldım fakat arasında kaldığım kulaklıkların fiyatları uçmuş durumda sadece QCY değişmemiş hatta ucuzlamış bile çok ilginç.
https://www.hepsiburada.com/jbl-t210-mikrofonlu-kulak-ici-kulaklik-pm-HB00000321PW
Kablolu almak istediğimde bu fiyat bandında bunlar hoşuma gitmişti bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı