QCY T13 alınır mı?

Mustafa Ekicii

Femtopat
Daha fazla  
QCY T13 mü yoksa QCY T17 mi T17'nin mikrofon kalitesi daha iyi PUBG oynamak için alacağım karşıya düzgün ses gider mi? T13 modelinde herkes 13 daha güzel diyor ama T17'nin mikrofon daha güzel gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır fakat PUBG Mobile gibi oyunlarda Bluetooth bağlantılı kulaklık kullanmanızı önermem.
Ses kasmak için kablolu bir kulaklık alsanız daha iyi olur.
T13 Günlük kullanım için gayet iyi bir kulaklık.
Kendim kullanıyorum.

QCY T13 mü yoksa QCY T17 mi T17'nin mikrofon kalitesi daha iyi PUBG oynamak için alacağım karşıya düzgün ses gider mi? T13 modelinde herkes 13 daha güzel diyor ama T17'nin mikrofon daha güzel gibi geldi.
Alınır. Babam kendisi kullanmakta, dokunmatik kontrolleri ile ve ses kalitesiyle baya iyi kulaklık. Keşke Anker Soundcore R100 yerine onu alsaydım diye pişmanlık duymuştum. Eğer PUBG için alacaksanız QCY T16 alın, Gaming mode var.

T13'ü Bayağıdır kullanıyorum hiçbir problemim yok kulaklığın şarjını Full bitirdiğimi hatırlamıyorum bayağı uzun gidiyor. Yukarıda arkadaşın yazdığı gibi kablolu almak daha iyi performans verir. Sadece kulaklık da değil fare farede da durum böyle.

T13'ü Bayağıdır kullanıyorum hiçbir problemim yok kulaklığın şarjını Full bitirdiğimi hatırlamıyorum bayağı uzun gidiyor. Yukarıda arkadaşın yazdığı gibi kablolu almak daha iyi performans verir. Sadece kulaklık da değil fare farede da durum böyle.
Karşı tarafa ses nasıl gidiyor iyi mi?

Alınır. Babam kendisi kullanmakta, dokunmatik kontrolleri ile ve ses kalitesiyle baya iyi kulaklık. Keşke Anker Soundcore R100 yerine onu alsaydım diye pişmanlık duymuştum. Eğer PUBG için alacaksanız QCY T16 alın, Gaming mode var.
Bass konusunda QCY T13 nasıl, Anker R100 ile kıyaslarsanız? Birde neden pişmanlık duydunuz?

Karşı tarafa ses nasıl gidiyor iyi mi?

Konuştuğum kişilerden hiç olumsuz bir yanıt almadım işten eve giderken yolda konuşurken "efendim, anlamadım" gibi kelimeler duymadım YT'den incelemelere bakarsanız daha yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı