QCY T13 alınır mı?

9 aydır kulllanıyorum. Bende öncesinde Mi Airdots vardı. Onda bass ağırlıklı parçalarda memnundum. T13 de bass ağırlıklı parçalarda başarılı, severek kullanıyorum. Şarj olarak da uzun süre gidiyor, en son ne zaman taktığımı unutuyorum.

9 aydır kulllanıyorum. Bende öncesinde mi Airdots vardı. Onda bass ağırlıklı parçalarda memnundum. T13 de bass ağırlıklı parçalarda başarılı, severek kullanıyorum. Şarj olarak da uzun süre gidiyor, en son ne zaman taktığımı unutuyorum.

Uygulaması ile özelleştirmek gerçekten çok başarılı bu bence çok ama çok büyük bir artı.

Uygulaması ile özelleştirmek gerçekten çok başarılı bu bence çok ama çok büyük bir artı.
Evet hocam ben butonları kendime göre ayarladım öyle kullanıyorum.

Ürünü birkaç gündür kullanıyorum. Kulaklıkların şarjını görebiliyoruz ancak kutunun şarjını göremedim uygulamasında. Görmenin bir yolu var mı veya ben mi bulamadım?

Hocam ben anc modelini aldim fakat su an ses buyuk olcude azaldi. Bu ben haricinde de sorun olmus cogu kiside. İlk geldigi ses duzeyine gore yerlerde. Boyle bi sikinti yasayabilirsiniz aklinizda bulunsun. Cozumunu de bulamadim su ana kadar.

Geri
Yukarı