QCY T13 ANC dip ses sorunu

Abraforever

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. N11 üzeriden aldığım QCY T13 ANC kulaklıkta müzik video vb. herhangi bir ses durunca tıs sesi çıkıyor sonra ses kesiliyor, aralıklı olarak hışırtı sesleri çıkıyor. (ANC kapalı) 3 farklı Android cihazda denedim aynı sorun 3 cihazda da var sorun cözülür mü? Yoksa iade veya değişim mi isteyeyim. Dip ses sorunu yok diye aldım böyle çıktı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim dediyse sana dip ses yok diye uydurmuş. Eğer bu fiyat bandında bir kulaklık alıyorsanız böyle ufak şeylere göz yumabilirsiniz bence. Rahatsız ediyorsa da iade edin geçmez.

Kim dediyse sana dip ses yok diye uydurmuş. Eğer bu fiyat bandında bir kulaklık alıyorsanız böyle ufak şeylere göz yumabilirsiniz bence. Rahatsız ediyorsa da iade edin geçmez.

Hocam neredeyse bütün inceleme videolarını izledim hiçbirinde dip ses sorunu olmadığını söylüyorlar alan kişilerin incelemelerine baktım onlarda sorun yaşamamış ona göre aldım.

İadeye yollayın hiç uğraşmayın. Geçmez.

Satıcıya yazdım bakalım.

Bende aynı kulaklık var. Hiçbir sorun görmedim. Senin kulaklıkla alakakı olabilir.

Reset atsam Bluetooth bağlantısını kesip tekrar bağlansam çözülür mü acaba?

Merhaba. N11 üzeriden aldığım QCY T13 ANC kulaklıkta müzik video vb. herhangi bir ses durunca tıs sesi çıkıyor sonra ses kesiliyor, aralıklı olarak hışırtı sesleri çıkıyor. (ANC kapalı) 3 farklı Android cihazda denedim aynı sorun 3 cihazda da var sorun cözülür mü? Yoksa iade veya değişim mi isteyeyim. Dip ses sorunu yok diye aldım böyle çıktı yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Artı olarak kulaklık kutusunda sağlam durmuyor mıknatısları iyi değil herhalde hemen düşecek gibi.

Hocam neredeyse bütün inceleme videolarını izledim hiçbirinde dip ses sorunu olmadığını söylüyorlar alan kişilerin incelemelerine baktım onlarda sorun yaşamamış ona göre aldım.

Satıcıya yazdım bakalım.

Reset atsam Bluetooth bağlantısını kesip tekrar bağlansam çözülür mü acaba?

Artı olarak kulaklık kutusunda sağlam durmuyor mıknatısları iyi değil herhalde hemen düşecek gibi.
ANC modeli olduğunu sonradan fark ettim. Benim kullandığım düz model dip ses sorunu yok neredeyse ve mıknatısları gayet sağlam.

ANC modeli olduğunu sonradan fark ettim. Benim kullandığım düz model dip ses sorunu yok neredeyse ve mıknatısları gayet sağlam.

Bende düz modeli T13 var ondan buna geçtim dediğin gibi düz modelin mıknatısı daha sağlam ve onda dip ses vardı ama onda kronik galiba çoğu kişi yaşıyor bu ANC modelinde niye böyle anlamadım çözüm bulamazsam iade edeceğim artık.

Satıcıdan cevap geldi iade kabul olur mu sizce kullanmadan sorunu anlayamazdım ne yapabilirim iyi günler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-01-08-13-43-35-731_com.dmall.mfandroid-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-08-13-43-35-731_com.dmall.mfandroid-edit.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

Geri
Yukarı