Çözüldü QCY T13 ANC şarjı sürekli %100

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erennnimo

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kulaklıklar yeni geldi. Kulaklık ses, rahatlık vs olarak güzel. Aklımı kurcalayan şey uygulamasındaki kulaklık şarj yüzdesinin sürekli 100'de olması. iPad tabletimde ve Samsung telefonumda denedim hepsinde aynı. 1 saattir kullanıyorum ama hala 100'de. Bir problem mi var yoksa şarjı cidden bu kadar iyi mi? Ses yüzdesi 40-60 seviyelerinde. Kutusunun ışığının rengi mavi. Kulaklıklar kutuya koyduğumda kırmızı ışık veriyor.

Son düzenleme:
T13 ENC modeli pil yuzdesini 10'ar 10'ar raporluyordu, bunda da ayni olay vardir.
Evet az önce 90 oldu hocam mesajınızla iyi denk geldi :D 1 2 kişi daha aynı sorunu konu olarak açmış bir zaman önce. O yüzden sormak iyi olur dedim.

Son düzenleme:
Kulaklıklar yeni geldi. Kulaklık ses, rahatlık vs olarak güzel. Aklımı kurcalayan şey uygulamasındaki kulaklık şarj yüzdesinin sürekli 100'de olması. iPad tabletimde ve Samsung telefonumda denedim hepsinde aynı. 1 saattir kullanıyorum ama hala 100'de. Bir problem mi var yoksa şarjı cidden bu kadar iyi mi? Ses yüzdesi 40-60 seviyelerinde. Kutusunun rengi mavi. Kulaklıklar kutuya koyduğumda kırmızı ışık veriyor.
QCY ürünleri pil raporunu %10, %10 olarak raporlar. H2 kullanıyorum. Aynı şekil 10'ar, 10'ar raporluyor.

Kulaklıklar yeni geldi. Kulaklık ses, rahatlık vs olarak güzel. Aklımı kurcalayan şey uygulamasındaki kulaklık şarj yüzdesinin sürekli 100'de olması. iPad tabletimde ve Samsung telefonumda denedim hepsinde aynı. 1 saattir kullanıyorum ama hala 100'de. Bir problem mi var yoksa şarjı cidden bu kadar iyi mi? Ses yüzdesi 40-60 seviyelerinde. Kutusunun rengi mavi. Kulaklıklar kutuya koyduğumda kırmızı ışık veriyor.
Hocam bende 1 senedir aynı modeli kullanıyorum sebebi şarjının diğer kulaklıklara göre çok daha yavaş gidiyor olması . 6 saat şarjı gidiyor kulaklıkların yani sorun edecek bi şey yok.

Hocam bende 1 senedir aynı modeli kullanıyorum sebebi şarjının diğer kulaklıklara göre çok daha yavaş gidiyor olması . 6 saat şarjı gidiyor kulaklıkların yani sorun edecek bi şey yok.
Aga bir şey sormak istiyorum. Kulaklıklar şarjları bitince uyarı veriyor mu? Kulaklıklar kaç saatte şarj oluyor? Kutuyu nerede şarj etmek iyisi?

Aga bir şey sormak istiyorum. Kulaklıklar şarjları bitince uyarı veriyor mu? Kulaklıklar kaç saatte şarj oluyor? Kutuyu nerede şarj etmek iyisi?
1 yildir kutu tamamen bittiginde sarja takiyorum normalde kucuk kapasiteli bataryalar icin bu saglikli degil ama sorun gormedim ek olarak pil cok zayifsa kulakliklari taktiginda sarj olmuyor zaten. Kutudaki isik kirmizi oldugunda takman daha iyi olur.

1 yıldır kutu tamamen bittiginde sarja takiyorum normalde kucuk kapasiteli bataryalar icin bu saglikli degil ama sorun gormedim ek olarak pil cok zayifsa kulakliklari taktiginda şarj olmuyor zaten. Kutudaki isik kirmizi oldugunda takman daha iyi olur.

Kulaklıklar kutunun dışındayken şarj etmek daha mı iyi olur? Bir de kutu dolunca rengi değişiyor değil mi?

Kulaklıklar kutunun dışındayken şarj etmek daha mı iyi olur? Bir de kutu dolunca rengi değişiyor değil mi?
En doğrusu , kutuyu şarj ederken kulaklıkları çıkar çünkü gelen akım önce kutuyu dolduruyor ama bi taraftan kulaklılarda da kutudan şarj çekiyor ,zarar veriyor batarya ya. Bide kutunun tam bitmesini bekleme o zaman bataryası daha çabuk ölür ama ben de genelde bitmesini bekliyorum ,sürekli sürekli şarja takamıyorum . Zaten kulaklıkların şarjı kolay kolay bitmez ,gerçekten çok uzun sürüyor . Uyarıda veriyordu diye hatırlıyorum. Ben kulak üstü kulaklığa geçtim son 7 aydır da onu daha çok kullandığım için şarjının bittiğinde uyarı veriyormuydu unuttum ama veriyordu diye hatırlıyorum. Youtube'dan incelemelerine bi bak bence. Bi de alırken beyazını al ,onun kapağı daha güzel kapanıyor siyahlar çat diye kapanıyor ama beyaz da kiri çok olmasa da gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı