Çözüldü QCY T13 ANC sol kulaklık vakum yapıyor ve ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Galvaniz Boru

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
QCY T13 kulaklığın sol tarafı kulakta vakum yapıyor. Vakum yaptığı için ses neredeyse hiç duyulmuyor. Farklı boy silikonlar denedim hiç etki etmedi. Biraz gevşek takınca ses normal geliyor ama bu sefer de kulaktan düşüyor. Azıcık bastırınca da hemen vakum yapıyor ses kesiliyor. Bu sorun nasıl çözülür? Önceden yoktu yeni yeni olmaya başladı.

Çözüm
Kulaklığın sol slikonuna birkaç delik açtım hava girsin diye ve sorun %80 oranında çözüldü. Hala vakum yapıyor ama kolayca açılıyor ve rahatsız etmiyor.
Size vakum yapıyor gibi hissettirmesi aktif gürültü engelleme özelliğinden dolayı. Bunu kapatıp kullanmayı denediniz mi?

Genelde kapalı kullanırım ama bu öyle bir şey değil bildiğin bastırdığımda pıt diye vakum yapıyor. Biraz çekince dışarıya doğru açılıyor.

Sol kulağının iç kısmı, sağ kulağına göre daha farklı bir yapıda. Bu çok karşılaşılan bir sorun. Spinfit kulak silikonları alman gerek. Qcy zaten dandik bir marka. İçindeki silikonlarda dandik ve sayısı az. Senin en az 40-50 tane extra silikon alman gerek kulağına tam oturması için. Hepsini tek tek deneyip, en iyi oturani bulursun. En iyi marka spinfittir.

Sol kulağının iç kısmı, sağ kulağına göre daha farklı bir yapıda. Bu çok karşılaşılan bir sorun. Spinfit kulak silikonları alman gerek. Qcy zaten dandik bir marka. İçindeki silikonlarda dandik ve sayısı az. Senin en az 40-50 tane extra silikon alman gerek kulağına tam oturması için. Hepsini tek tek deneyip, en iyi oturani bulursun. En iyi marka spinfittir.
En mantıklı sebep bu sanırım ne yaptıysam fayda etmedi.

Kulaklığın sol slikonuna birkaç delik açtım hava girsin diye ve sorun %80 oranında çözüldü. Hala vakum yapıyor ama kolayca açılıyor ve rahatsız etmiyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı