QCY T13 Bluetooth 5.1 kulak içi kulaklık nasıl?

Ağustosun 1'inden beri kullanıyorum. Patlamadan kastınız sesin patlaması mı? Öyle bir sorun yaşamadım. Kulaklığın eksilerini söylemek gerekirse kutusu çok kolay çiziliyor ve parmak izi kalıyor. Bağlantıda telefon için bir sorun yaşamadım ama bilgisayarda arada ses gidiyor, maksimum 2 saniye falan sürüyor genelde. Büyük ihtimal sıkıntı bilgisayarımda. Başka da bir sorunu bulunmuyor.

Ses kalitesine gelirsek kulaklık bassları baya güzel veriyor. Tiz sesler de idare eder düzeyde ama basslar kadar değil. Uygulaması var, hiç kurcalamadım ama belki ekolayzer ayarı vardır. Bütçede alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu söyleyebilirim.
hayır direk ürünün patlaması

hayır direk ürünün patlaması
Hocam bunun meydana gelmesi imkansız gibi bir şey. 100TL'lik kablosuz, dandik ürünlerde belki. Kulaklıkta ne kullanıldığına bağlı veya dışarıdan gelen bir müdahale ile yaşanabilir diye düşünüyorum. Bu kulaklıkta böyle bir şey yaşamazsınız, korkmanıza gerek yok.

Hocam bunun meydana gelmesi imkansız gibi bir şey. 100TL'lik kablosuz, dandik ürünlerde belki. Kulaklıkta ne kullanıldığına bağlı veya dışarıdan gelen bir müdahale ile yaşanabilir diye düşünüyorum. Bu kulaklıkta böyle bir şey yaşamazsınız, korkmanıza gerek yok.
böyle bir soru sormama sebebim internette gördüğüm olaylar yüzündendi bu yüzden kablosuz kulaklık yerine kablolu kulaklık kullanmaya devam ettim. ama yakın zamanda kulaklığım bozulunca bende kablosuz kulaklık kullanmaya karar vermiştim ama aklımın bir köşesinde hala bu soru olduğu için hep vazgeçiyordum o yüzden cevabınız için teşekkür ederim.

Geçen hafta aldım ben de, kulakta duruşu falan iyi. Ses kalitesi Xiaomi Airdots gibi. Ses seviyesi de birazcık az, benim bilgisayarda ses seviyesi 30'da kullanırken bu kulaklık ile 60 yaparak aynı seviyeye geliyorum yaklaşık. Aynı şey telefonda da geçerli. Dip ses ve eşleşmeme sorunu da yok. Mikrofonunu fazla kullanmadım daha ama idare eder cinsten.

Kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum bu attığım kulaklık nasıl herhangi bir sorun yaşar mıyım? Patlama vs https://www.hepsiburada.com/qcy-t13...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.80.5

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum günde 1 saat kullanıyorum ve 1 hafta çok rahat yetiyor şu ana kadar şarjını hiç bitiremedim sadece haftada 1 kere şarja takıyorum ve Type-C üzerinden şarj olduğu için çok hızlı şarj oluyor bence fiyatını kesinlikle hak ediyor.
Not: Dokunmatiği güzel çalışmıyor şarkıyı durdurana kadar canım çıkıyor ama sürekli böyle değil arada oluyor.

Geri
Yukarı