QCY T13 en yüksek ses seviyesinde kullanmak zarar verir mi?

IRouLy

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, daha yeni QCY T13 aldım, her neyse işte bir müzik vardı normali bayağı sesli onu T13 ile telefondan da son ses dinledim. Kulaklarımı acıttı ses neredeyse. Sorum şu, kulaklığı en en yüksek seste kullanırsam bozulur mu? Bir cızırtı geldi gibi ama artık yok, bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kulaklıkta son ses müzik açınca dışarıya sesi kısılmış hoparlör gibi ses veriyor. Amacınız insanları rahatsız etmeden müzik dinleyeyim veya kimse dinlediğimi duymasın vs. değil miydi alırken? Niye sesi sona alıyorsunuz?

Son sesi zaten bozmayacak yüksekliğe ayarlamıştır satıcı firma. Araba hoparlörü değil sonuçta yüksek ses açtın diye patlamaz. Kendi kulağına zarar sadece.

İyi günler, daha yeni QCY T13 aldım, her neyse işte bir müzik vardı normali bayağı sesli onu T13 ile telefondan da son ses dinledim. Kulaklarımı acıttı ses neredeyse. Sorum şu, kulaklığı en en yüksek seste kullanırsam bozulur mu? Bir cızırtı geldi gibi ama artık yok, bir şey olur mu?
O dediğin kulaklığı 1.5 yıldır falan öyle kullanıyorum. Öyle bir şey olmadı benimkine. Kulağın için çok yüksek sesle dinlememeni öneririm. Bir de uygulamasını kullanın tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı