QCY T13 nasıl?

chary

Centipat
Daha fazla  
250-300 TL fiyat bandında gözlemlediğim en iyi kulaklık bu gibi. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Arkadaşlar.

Güzel bir ürün, alabilirsin. Kullanım süresi de alternatiflerine göre biraz daha uzun.

Kullanıcısıyım ve öneririm. Sadece uygulaması biraz dandik ona da yapılabilecek bir şey yok, klasik Çin malı.

Arkadaşlar telefonum Galaxy M20 Bluetooth 5.0 özellikte T13'ün linklerinde bazıları 5.0 5.1 kulaklık 5.0 mı 5.1 mi aldığınız linkleri atabilir misiniz?

1 ay kullanımın özetini anlatayım sana ; kulaklık bass ağırlıkli bir kulaklık yüksek ses vermiyor ama yine de yeterli diyebilirim. kulaklık son seste basslar mid-tiz dengesini bozuyor, basslar öne geçiyor haliyle ve sesler karışıyor. bu fiyata daha fazla beklenemez tabi orası ayrı. bendeki ürünün şarj kutusunda sıkıntı vardı o önemli değil bana öyle denk geldi. yeşilden,kırmızıya çok hızlı düşüyordu kulakligi 2 kereden fazla şarj edemiyordum ama kutusu dışında kulaklığın şarji iyi gidiyordu. 7-8 saat alabiliyordum. şuan bu süre azaldı. yoğun kullanımda 5-6 saat gidiyor aşağı yukarı. mikrofon konusunda bu fiyat bandindaki diğer kulaklıklar dan farkı yok kapalı alanda ortlama, açık alanda kötü. bağlantı kopması hiç yaşamadım, hızlı da bağlanıyor bu konuda hiç sıkıntı yok. soundpeats , jlab ürünleri güzel oluyor uygun fiyata bulabilirsen onlara yonel bence. ben bir daha qcy almam.

Yeni konular

Geri
Yukarı