QCY T13 sol kulaklıktan ses az geliyor

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada orijinal satıcısından aldım. 2 günde geldi. Geldiğinde başta sol kulaklık çalışmadı. Yapamadığımı düşündüm. Sıfırlayıp tekrar denediğimde düzeldi ama şimdi de sol kulaklıktan ses daha az geliyor. Uygulama içinden herhangi bir ayar mı yapmam lazım? Nasıl düzelir bu sorun?

Hepsiburada orijinal satıcısından aldım. 2 günde geldi. Geldiğinde başta sol kulaklık çalışmadı. Yapamadığımı düşündüm. Sıfırlayıp tekrar denediğimde düzeldi ama şimdi de sol kulaklıktan ses daha az geliyor. Uygulama içinden herhangi bir ayar mı yapmam lazım? Nasıl düzelir bu sorun?
Hocam arada bir düzeliyor arada bir bozuluyor gereksiz stres bende de sol kulaklık tamamen gitmişti. Yolladım garantiye

Neden çöplere para veriyorsunuz ki? QCY firması Airpods şeklinde çakma kulaklık üretip satan bir Çin firması. Ses desen kalitesiz, düşük, cızırtılı. Kalite desen plastiğinden ve şarj yerinden belli, çok kötü plastik kokuyor. Bağlantı sorunları, pil ömrü ve gecikmeyi saymıyorum bile. Sağlığınıza da zararlı.

Imkanınız varsa iade edin. Kötünün kötüsü ürünler. Emin olun ki aynı sorunları yaşayan yüzlerce insan Sosyal'de var. Para kazanmak zor iken hevese kapılmamak, araştırmak lazım. Sizi aşağılamak amacım değil, kötünün kötüsü. Yazık paraya, hevesinize yazık. Yapmayın, derhal kurtulun ondan. :(

Neden çöplere para veriyorsunuz ki? QCY firması AirPods şeklinde çakma kulaklık üretip satan bir Çin firması. Ses desen kalitesiz, düşük, cızırtılı. Kalite desen plastiğinden ve şarj yerinden belli, çok kötü plastik kokuyor. Bağlantı sorunları, pil ömrü ve gecikmeyi saymıyorum bile. Sağlığınıza da zararlı.

Imkanınız varsa iade edin. Kötünün kötüsü ürünler. Emin olun ki aynı sorunları yaşayan yüzlerce insan Sosyal'de var. Para kazanmak zor iken hevese kapılmamak, araştırmak lazım. Sizi aşağılamak amacım değil, kötünün kötüsü. Yazık paraya, hevesinize yazık. Yapmayın, derhal kurtulun ondan. :(

Forumda çok öneriliyor diye almıştım herkes QCY T13 al daha iyi falan diyor fiyatı da iyi geldi alayım dedim sonra bir baktım Şikayetvar da hep aynı sorunlar sağ kulaklıktan ses gelmiyor solun dokunmatiği çalışmıyor. Ses kalitesi basslar falan harbiden muazzam ama sanırım kronik sorunlu bir cihaz.

Neden çöplere para veriyorsunuz ki? QCY firması Airpods şeklinde çakma kulaklık üretip satan bir Çin firması. Ses desen kalitesiz, düşük, cızırtılı. Kalite desen plastiğinden ve şarj yerinden belli, çok kötü plastik kokuyor. Bağlantı sorunları, pil ömrü ve gecikmeyi saymıyorum bile. Sağlığınıza da zararlı.

Vallahi ben steel series aldım allah belasını versin xiomi ve qcy'nin

Kesinlikle katılıyorum yarım saat taktıktan sonra kulağımda inanılmaz bir ağrı yaptı ondan sonra bir gün sol kulağım daha az duydu.

Az önce sıfırladım şu an düzeldi. Peki bir sorum olacak madem bu kadar kötü ve kronik bir ürün forumlarda YouTube'da neden bu kadar çok övülüyor? Kablosuz kulaklık önerilerine bakın çoğunda QCY T13-QCY T17 alın falan yazıyor YouTube inceleme videolarına bakıyorum övüyorlar ürün yorumlarında da övüyorlar bende hep bu arkadaşlara güvenerek aldım.

Az önce sıfırladım şu an düzeldi. Peki bir sorum olacak madem bu kadar kötü ve kronik bir ürün forumlarda YouTube'da neden bu kadar çok övülüyor? Kablosuz kulaklık önerilerine bakın çoğunda QCY T13-QCY T17 alın falan yazıyor YouTube inceleme videolarına bakıyorum övüyorlar ürün yorumlarında da övüyorlar bende hep bu arkadaşlara güvenerek aldım.
Kötü bir ürün değil, sadece düşük bütçenin en iyisi. Sonuçta 250 lira civarına alıyorsun her ne kadar övülse de çok bir beklentiye girmemek lazım. Ama bu fiyat bandında en iyisi, sesleri de gayet güzel veriyor. Teknoloji şans işi, bozuk da gelebilir sağlam da. Instagram'dan 100-150 liraya çakma airpods almaktan iyidir her türlü.

Fiyatına göre iyi bir kulaklık aslında. Eksiklikleri elbet olacak 300 TL civarı sonuçta başka alternatifi de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı